HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
24 Ekim 2020 Cumartesi Saat: 11:46

ÜNYE 1957 SPOR’A GENÇ VE DİNAMİK BİR YÖNETİM

Ünye 1957 Spor olağan kongresinde başkanlık için tek isim aday olurken yönetim listesinin genç ağırlıklı olması dikkat çekti.
ÜNYE 1957 SPOR’A GENÇ VE DİNAMİK BİR YÖNETİM

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor’da Genç Yönetim

Geçtiğimiz yıl takım küme düşmemesi için başkan olan  Ahmet Yıldıran yeniden aday olmazken kongredeİşadamı Mehmet Ali Durak’ın tek listesi ile gidildi.

Kongreye yoğun ilgi,;   Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kongreye Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP Ünye İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, İYİ Parti Ünye İlçe Başkan Yardımcısı Berkay Torunoğlu da katıldı.

Büyük fedakarlıkla geçtiğimiz yıl ünye 1957 sporu yöneten Kulüp Başkanı Ahmet Yıldıran yaptı ğı açıklamada, “bugün bunu başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ben Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve siyasi parti temsilcilerimize buraya gelerek bize destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Biz göreve geldiğimizde mülki amirlerimiz bize sahip çıkıp destek verdiler. 4 puanla aldığımız takımımızı 19 puanla ligde bırakmış olduk. Ogün Ünye spor düşer diyenler bir kez daha Ünye spor’un en kötü zamanında bile sahipsiz kalmadığını ve Ünye halkının bu takımı yalnız bırakmadığını gördüler. Ben yeni yönetimi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı

Genç başkan Mehmet alidurak yaptı ğı konuşmada,“Ünyeli gençler olarak Ünye ’nin gençliğine ve geleceğine sahip çıkmak adına bu taşın altına elimizi koyuyoruz. Bu yol uzun ve meşakatli. Biz bu yolda gençlerimizle birlikte gençlerimizi kaza narak onları doğru yönlendirerek doğru hedeere amatör ruhumuzla profesyonel bir kulüp yönetimi yapmak istiyoruz” dedi. Yeni Başkandan 1957 Ünye spor Önerisi  Ünye 1957 Spor Başkanı Mehmet Ali Durak takımın ismi ile ilgili değişiklik yapılması gerektiğini belirterek “kulüp ismimiz Ünye 1957 Spor. Ünye ile spor arasında 1957 var. Camianın önde gelenleriyle yaptı ğımız istişare sonucunda kulübümüzün ismini 1957 Ünye spor olarak daha güzel olacağını ve Ünye ile sporun yeniden bütünlük kaza nacağını düşünmekteyiz” dedi. Başkan Durak konuşmasında ayrıca, “yönetimde olan arkadaşlarımız buraya gelirken ailelerimizin, şirketlerimizin ya da dışarıdan güç olarak değil, Ünye li’den, Ünye lilerden, büyün taraftarlardan tüm şehrin bu kulübe sahip çıkması gerektiğinden yola çıktık” ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Durak Başkanlığında oluşan yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor,

Samet Tecer,

Ethem Rasim Uysal,

Yiğit Küçükoğlu,

Mert  Atik,

 Erşan Hamarat,

 Sinan Çiloğlu,

 Alperen Arpacıoğlu,

Ferhat Tura,

 Doğan Yağcı,

Anıl Tahmazoğlu,

 İbrahim Mutlu,

Nejat Şimşek,

Yusuf Ürütürk,

 Mert Gerçeker,

Gürhan Çakıroğlu,

Atilla Durak,

Murat Cem Bozkurt,

 Mustafa Duman,

Anahtar Kelimeler : ÜNYE, 1957, SPOR’A, GENÇ, VE, DİNAMİK, BİR, YÖNETİM

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
uygar mertalioğlu 24.10.2020 17:31
inşallah ünye spor bu yıl hakettiği gibi bir üst guruba çıkacak

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7