HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
3 Şubat 2021 Çarşamba Saat: 23:51

ÜNYE GÜCÜ FK ERASMUS SPORTS PROJESİ BAŞLADI

Ünye Gücü FK Yunanistan, Atina Teselya Üniversitesi'nin başlattığı Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” projesinin ilk toplantısını gerçekleş
ÜNYE GÜCÜ FK ERASMUS SPORTS PROJESİ BAŞLADI

Proje’nin içeririği ve yapılan çalışmalar hakkında Ünye Gücü FK dan bir basın bildirisi yayınlandı.

Yayınlanan basın bildirisinde.’’Yunanistan, Atina Teselya Üniversitesi'nin başlattığı ve ortağı olduğumuz Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” Projesinin ilk toplantısı pandemi nedeniyle Zoom üzerinden online olarak yapıldı.

 Online toplantıda, 2020 yılı Avrupa Birliği Erasmus Sports Projesine Türkiye’den katılan tek kulüp olma özelliği taşıyan Ünye Gücü Futbol Kulübünü Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker ile Kadın Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla temsil etti.

Yunanistan Teselya Üniversitesi koordinatörlüğünde İrlanda, İtalya, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Türkiye’den toplam 11 ortaklı projenin online toplantısını koordinatör üniversite yetkilisi Dimitrios Rousis yönetti. 24 ay sürecek projenin aşamalarının ve proje ortaklarının yapacağı çalışmaların anlatıldığı toplantıda proje ortakları organizasyonlarını tanıtan sunumlar yaptı lar. Ünye Gücü Futbol Kulübü’nün tanıtım sunumunu ise Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker yaptı . İngilizce olarak yaptı ğı sunumda proje ortaklarına hitap eden Esra Gerçeker, 19 Aralık 2016 tarihinde kuruluşu yapılan Ünye Gücü Futbol Kulübünün kuruluş amaçlarını, hedeflerini, kulübün sosyal ve sportif projelerini, aktif sporcu sayılarını anlattığı sunumda Hüseyin Gerçeker başkanlığında faaliyetlerini sürdüren kulübün yönetim yapılanması hakkında bilgiler verdi.

Kadınlar Futbol ve Voleybol branşlarında Türkiye 2.Liginde mücadele eden kulübün masa tenisi tescilinin de bulunduğunu ifade eden Tanıtım ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Esra Gerçeker, “Bir sosyal ve sportif proje olarak faaliyetlerini sürdüren kulübümüz genç kızlarımızın ev kadınlarımızın sosyal ve sportif alanlarda aktif katılımlarını sağlamak amacıyla sivil toplum örgütleri ile işbirliği yaparak ortak projelerde hareket alanlarını genişletme hedefindedir” dedi.
Yunanistan, Atina Teselya Üniversitesi'nin başlattığı ve ortağı olduğumuz Avrupa Birliği Erasmus Sports "Sporda Cinsel Tacizin Önlenmesi, Tespiti ve Mücadelesine Yönelik Bütünleşik Yaklaşım” Projesinin ikinci toplantısı 11 Şubat tarihinde yine online olarak gerçekleştirilecek. İki yıl sürecek proje ülkeler arası seyahat kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından İtalya, İrlanda, Yunanistan, Kıbrıs Rum Kesimi ve Türkiye’de yüz yüze toplantılarla devam edecek.’’ İfadeleri kullanıldı.

Anahtar Kelimeler : ÜNYE, GÜCÜ, FK, ERASMUS, SPORTS, PROJESİ, BAŞLADI, MEDYA, HABER

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız