HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Şubat 2021 Cumartesi Saat: 22:38

VEKİLLER ORDUYU KARIŞ KARIŞ GEZDİ.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin başlattığı ‘’Halk Bizi Çağırıyor’’ akımı doğrultusunda İYİ Partili Vekiller’de Türkiyenin dört bir yanını gezerek esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.
VEKİLLER ORDUYU KARIŞ KARIŞ GEZDİ.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenerin hergün farklı bir şehirde esnafları ziyaret etmesinin yanı sıra İyi Partili Vekiller de Akşenere ayak uydurarak Türkiye’nin dört bir yanına dağılarak vatandaşlarla biraraya geliyor.

‘’Millet bizi çağırıyor’’ akımı doğrultusunda 03 02 2021 tarihinde Ordu ’ya İYİ Partili 4 Vekil gelerek ordu da 3 gün boyunca ilçeler’de esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

İYİ Parti Samsun Milletvekili Sayın Bedri Yaşar, Trabzon Milletvekili Sayın Hüseyin Örs, Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ve Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ilk olarak İYİ Parti Ordu İl Binasına gelerek partililerle buluştu burada iyi parti  Samsun milletvekili Sayın Bedri Yaşar’ın basın açıklamasının ardından Muhtarlar Derneğine ziyaret gerçekleştirilip sonrasında   Altın ordu ve Perşembe  ilçelerinde  esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

İYİ Partili Vekiller Altınordu ve Perşembe ilçe  ziyaretlerinin ardından 05 02 2021 Cuma günü  Ordu’nun diğer ilçelerine dağılarak halkla buluşmaya devam ettiler.

İYİ Parti Samsun milletvekili  Bedri Yaşar ve Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, Gülyalı İlçesini ziyaret ederek Gülyalı İYİ parti ilçe başkanı Başkanı Remzi Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte önce Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’ye ardından da esnaflara ziyaret gerçekleştirdiler.

Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, ve Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı fatsa ilçe teşkilatına ziyaret gerçekleştirip Fatsa ilçe yönetimi ile birlikte Fatsa ’da faaliyet gösteren Altın Madeni bölgesini gezip sonrasında da bir basın açıklaması gerçekleştirdiler.

 Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı İYİ Parti Fatsa İlçe Binasında İYİ Partiye katılan yeni üyelere zoretlerini taktim ettikten sonra Fatsa ’da esnaflara ziyaret gerçekleştirirken, Trabzon Milletvekili Hüseyin ÖRS ise korgan ilçesine giderek   korgan halkı ile  bir araya geldi.

Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ise Ünye İlçesine ziyaret gerçekleştirdi.

 Erzurum Milletvekili Naci Cinisli ilk olarak Ünye liman bölgesini ziyaret etti ve ardından İYİ parti Ünye İlçe binasında partililerle biraraya gelip bir basın açıklaması düzenledi düzenlenen basın açıklamasının ardından vekil  naci cinisli, aralarında başka partilerde il yöneticiliğ,i ilçe yöneticiliği yapmış ve partilerinden istifa edip iyi parti ye katılan  30 civarında yeni üyeye rozetlerini taktı.

Erzurum Millet Vekili Naci Cinisli yeni üyelere rozetlerini taktıktan sonra Ünye ilçesi orta çarşı esnafı nı gezerek dertlerini dinledi.

İYİ Partili dört vekil Ordu ’nun ilçelerini gezip esnaflarla derleştikten sonra Ordu ’nun birçok medya kuruluşunda canlı yayınlara ve özel röportajlara katıldıktan sonra 05 02 2021 Cuma günü  akşam saatlerinde Ordu ’dan ayrıldı.

Anahtar Kelimeler : VEKİLLER, ORDUYU, KARIŞ, GEZDİ, İYİ, PARTİ, ÜNYE, MEDYA, HABER

Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
irfan sağlam 07.02.2021 12:50
helal olsun iyi partili vekillere iyi parti ordudan vekil çıkaramamıştı bu sefer çıkaracak bu gidişle

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız