HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
10 Şubat 2021 Çarşamba Saat: 11:19

SAADET PARTİSİ MUHTAR ZİYARETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetimi 2 hafta önce başladıkları Muhtar ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
SAADET PARTİSİ MUHTAR ZİYARETLERİNE  ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Başkan şahin Muhtar ziyaretleri kapsamında  önceki haftalarda  Saraçlı Mahallesi Muhtarı Arslan Akbaş, Yunusemre Mahalle Muhtarı  Abdullah Kısbet ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Ali Efiloğlu’nu ziyaret etmişlerdi bu hafta ise   Atatürk Mahallesi Muhtarı Ziya Güzelsu, Burunucu   Mahallesi Muhtarı  Kemal Özdemir ve Ortayılmazlar Mahalle muhtarı Seyhan İhtiyar’ı ziyaret ettiler.

Muhtar ziyaretlerini her hafta gerçekleştireceklerini belirten Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin, ‘’ öncelik olarak şehir merkezinde bulunan mahalle muhtarlarını devamında ise  kırsalda bulunan mahallele muhtarlarını  ziyaret edeceğiz.  Muhtarlarımızın problemlerini  yerinde tespit edip, bunları Meclis Üyelerimiz vasıtasıyla Belediye Meclisinde gündeme taşıyacağız ve e çözüm önerilerini ortaya koyacağız’’ ifadelerini kullandı.

İşte muhtarlarımızın Başkan Şahine belirttikleri talepleri.

Atatürk Mahallesi Muhtarı Ziya Güzelsu;

Yeni yapılan muhtarlık bürosunun yanındaki 1 dönümlük alanın yaşlılar için park yapılması, dolmuş güzergahındaki alt ve üst yapıda sıkıntılar olduğu, semt sahasının projesinin hazır olduğu ve inşaatına başlanması gerektiği, mahallede bulunan 3-4 dönümlük atıl durumda bulunan alanın parka dönüştürülmesi talepleri.

Burunucu Mahallesi Muhtarı Kemal Özdemir ;

Dolmuş güzergahında alt yapı kanalizasyon ve sıcak asfalt yapılması, sahil şeridinde bulunan evlerin iyileştirme ve güzelleştirme çalışmalarında ev sahiplerine gelen fahiş fiyatların yeniden güncellenmesi ve ölçüm yapılması talepleri .

Ortayılmazlar Mahallesi Muhtarı Seyhan İhtiyaroğlu ;

Çocuk parkı ihtiyacı (Merkez Ortaokulu Altına), kilisenin (eski Kerim Bey düğün salonu) tarım ve gemicilik ile ilgili bir müze olması, yıkılmaya yüz tutmuş 21 tane evden hiç olmazsa bir tanesinin müze ev yapılması, dolmuş güzergahında alt ve üst yapının yapılması ve sahil şeridinde bulunan evlerin iyileştirme ve güzelleştirme çalışmalarında ev sahiplerine gelen fahiş fiyatların yeniden güncellenmesi ve ölçüm yapılması talepleri.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız