HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
24 Şubat 2021 Çarşamba Saat: 10:02

AK PARTİ’NİN KONGRELERİNE GELECEK PARTİSİ ORDU İLBAŞKANINDAN TEPKİ.

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av.Ali Safa Aydın covid19 salgınında Ordu’nun Türkiyenin ilk sırasına yerleşmesine ne yönelik AK Parti Ordu ve Giresun Kongrelerini işaret ederek tepkilerini dile getiren bir basın açıklaması yayınladı.
AK PARTİ’NİN  KONGRELERİNE  GELECEK PARTİSİ ORDU  İLBAŞKANINDAN TEPKİ.

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanı Av.Ali Safa Aydın yaptı ğı açıklama’da  Hiç kimse kalkıp bu tablo için Ordu ’yu ve Ordu lu vatandaşlarımızı suçlamasın. İmam-cemaat kıssası burada da kendisini göstermiştir.

 Rahmetli Nuri Hoca’nın dirisini görmeyenler cenazesinden medet umarcasına siyasi menfaat uğruna sosyal mesafe kurallarını ve cenazede uyulması gereken kuralları hiçe sayarak vatandaşlarımızı riske attılar. Cenaze töreninde resmen protokol yarışı yapıldı.

 Akp Giresun ve Ordu İl kongreleri ile kadın kolları kongrelerinde sosyal mesafe kuralları hiçe sayıldı, bu kongrelere milleti sert dille uyaran sağlıkçıların katılması da işin trajikomik yanı oldu. Vatandaş evladına kına-söz-nişan töreni yapamazken Ordu ’ya gelen bir Bakanı 16 şehidimizin acısı taze olmasına rağmen düğün havasında meşaleler ile kalabalık olarak karşılayan il protokolünden bahsetmek bile utanç vericidir.

‘’İL PROTOKOLÜ VE AKP, ORDU ’NUN BU ACI TABLODA 1. SIRADA YER ALMASININ TEK SORUMLUSUDUR’’

İşin özü kimse sıradan vatandaşa kabahat bulmasın. Millete örnek olması gereken İl protokolü ve akp, Ordu ’nun bu acı tabloda 1. sırada yer almasının tek sorumlusudur. Şimdi bu tablonun cezasını ve yükünü kim çekecek? Vatandaşa ve dükkanı kapalı olan esnafa bunun hesabını verin!.’’ İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7