HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
12 Mart 2021 Cuma Saat: 18:15

BAŞKAN ARGAN AÇIKLADI '' ÜNYEMİZE 4 ADET SEMT SAHASI VE 1 ADET YÜZME HAVUZU''

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği ORDU’DA Ünye ye 5 müjde verdi.
BAŞKAN ARGAN AÇIKLADI '' ÜNYEMİZE  4 ADET SEMT SAHASI VE 1 ADET YÜZME HAVUZU''

ÜNYEMİZE 4 ADET SEMT SAHASI VE 1 ADET YÜZME HAVUZU HAYIRLI OLSUN 
İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan, Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ve İlçe Kadın Kolları Başkanımız Neşe Akgül Tiyaloğlu ile birlikte çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize teşrif eden Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Valilik koordinasyon kurulu toplantısında görüşmelerinin olumlu geçtiğini ifade ederek Ünye ’mize 4 adet semt sahası ve 1 adet yüzme havuzu yapılacağının müjdesini verdiler.
İLÇE BAŞKANIMIZ SAYIN KENAN SELİM ARGAN YAPTIĞI AÇIKLAMADA ŞUNLARI SÖYLEDİ
“Kıymetli Gençlik ve Spor Bakanımızı İlimizde ağırlamaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.
Sayın Bakanımız, Spora ve sporcuya verilen desteklerin aralıksız süreceğini ifade etti bu vesileyle bizler de kültürel ve sportif  faaliyet alanlarımızın sayısını ve niteliklerini arttırmayı hedefliyoruz. Bakanımızın Ordu ziyaretleri kapsamında yaptı ğımız görüşmeler neticesinde şehrimize 4 adet Semt Sahası ve 1 adet Yüzme Havuzu projesinin sözünü aldık İlçemize yapılan yatırımlar ve desteklerinden dolayı; gençlerin ve sporcuların hamisi başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, ilçemiz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” Dedi
Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu projelerini açıkladı:
Bakanımız Sayın Dr.  Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Ordu’da 3 olan Gençlik Merkezi sayısını 1 yıl içinde 19 ilçeye yapacağız. 1 yıl içinde 19 İlçeye kadınlarımızın da rahatça kullanabileceği spor salonu yapacağız, yine 1 yıl içinde yine 19 İlçeye, gençlerimizin istifadesine sunulacak  içinde voleybol, basketbol, futbol oynanacağı semt sahaları yapacağız" sözleriyle ilimizde gerçekleştirilecek olan projelerini açıkladı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7