HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
15 Mart 2021 Pazartesi Saat: 12:10

ŞAHİN, MUHTARLARIN TALEPLERİNİ YAZILI OLARAK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TESLİM ETTİ

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin Mahalle Muhtarları ziyaretleri sırasında kayıt altına aldığı, Muhtarların taleplerini ilgili kurumlara yazılı olarak iletmeye devam ediyor.
ŞAHİN, MUHTARLARIN TALEPLERİNİ YAZILI OLARAK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TESLİM ETTİ

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin Ünye İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte her hafta Ünye ’de birkaç mahalle Muhtarlarını ziyaret ediyor ihtiyaç ve taleplerini de karşılanması konusunda  ilgili kuruma yazılı olarak iletiyor.

Ünye Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında Saadet Partili Meclis Üyeleri tarafından gündeme getirilen Muhtarların istek ver talepleri Meclis toplantısının ardından yazılı olarak belediye başkan yardımcılarına iletilmişti.

Başkan Şahin konuya ilişkin yaptı ğı açıklama’da, Mart Ayı Meclis toplantısında Ünye Belediyemizi ilgilendiren Muhtarlarımızın taleplerinii mecliste gündeme getirmiştik,  Bir sonraki Meclis Toplantımızda’da geri kalan dokuz Mahallemizin eksikliklerini ve taleplerini tesbit edip Ünye   Belediye Meclisinde gündeme alıp yine yazılı olarakta ileteceğiz, akebinde ise büyükşehir belediyemizi ilgilendiren konuları da büyükşehir beledyemize yazılı olarak teslim ettik.

Bizim buradaki  amacımız yerel anlamda tüm Mahalle Muhtarlarımızın eksikliklerinin tesbiti ve ihtiyacı konusunda bir aracı görevi görmek, Belediye Meclis Üyelerimizle Teşkilatımızla Yönetimimizle bu noktada akabinde diğer geri kalan kırsaldaki 67 Mahallemizin tamamına ulaşarak bu sorunların çözümü noktasında bir köprü görevi görmek istiyoruz.’’ İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7