30 Ağustos 2021 Pazartesi Saat: 14:15

MEMLEKET PARTİSİ ORDU İLÇE BAŞKANLARI ÜNYE’DE BİR ARAYA GELDİ

Muharrem İnce’nin Genel Başkanlığında kurulan Memleket Partisi’nin Ordu İl ve İlçe Başkanları Ünye’de kahvaltıda bir araya geldi.
MEMLEKET PARTİSİ ORDU İLÇE BAŞKANLARI ÜNYE’DE BİR ARAYA GELDİ

Memleket Partisi Ordu ’da İl ve İlçelerinde Teşkilatlanması hızla devam ederken Ünye İlçe Kurucu Başkanlığını Sebanur Özdemir üstlendi.

Yaklaşık 3 ay önce kurulan Memleket Partisi Muharrem İnce liderliğinde Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

 ‘’ Ünye ve Fatsa İlk Toplantılarını Birlikte Yaptı ’’

Ordu İl Başkanlığını Mahir Akdere’nin yaptı ğı Memleket Partisi kısa süre önce Ünye ve Fatsa ilçe başkanlarını da belirledi.

Ünye İlçe Başkanı Sebanur Özdemir olurken, Özdemir Ünye ’de Siyasi Partilarde İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı Feryal Çuhacının ardından  ikinci kadın ilçe başkanı oldu. Partinin Fatsa İlçe Başkanlığını ise Aydın Ballı yürütecek.

‘’80 günde 53 İl’de örgütlenmesini tamamlamış’’

İlçe başkanlarıyla Ünye ’nin Eskikızılcakese Mahallesi ’nde düzenlenen kahvaltılı tanıtım toplantısında bir araya gelen Ordu   İl Başkanı Mahir Akdere, kahvaltı programında yaptı ğı açıklamada,  Fatsa İlçe Başkanımıza bizi burada buluşturduğu içi teşekkür ediyorum. Ünye İlçe Başkanım ablam ve daha önce yıllardır siyaset yaptı ğım bir insan, benim için çok değerli. Biz yaklaşık 80 günlük bir partiyiz. 80 günde 53 İl’de örgütlenmesini tamamlamış, bugünlerde İl kongrelerini yapan 18 Eylül’de de Büyük Kurultayını yapacak olan ve seçime hazır hale gelecek olan bir partiyiz. Hiç kimsenin adamı değiliz “Memleket Partisi bu ülkenin ihtiyaç duyduğu bu ülkenin gerçekten özlemle beklediği bir parti olarak ortaya çıktı. Bu çalışma, hiç kimseden yardım almadan tamamen kendi öz gücümüzle, hepimizin cebindeki üç beş kuruşuyla, kendi imkanlarımızla kuruluşlunu yaptı ğımız, kimseye vefa borcu olmadan yürüttüğümüz bir çalışmadır. Hiç kimsenin adamı değiliz.”

7 İlçede Kuruluş Tamamlandı.

“Ordu’da İl Başkanlığı görevine geldikten sonra 7 ilçemizde kuruluşumuzu tamamladık. Diğer ilçelerinde kuruluş çalışmaları devam ediyor şuanda hazır olan ilçelerimizde var.

19 İlçemizi de tamamlayacağız. İlçe kongrelerimizi de tamamladık. 30 Ağustos’ da inşallah Grand Tesk Hotel‘de saat 13:00’de Ordu lu hemşerilerimizle kucaklaşarak İl kongremizi yapacak, 30 Ağustos Zafer Bayram’ını da Ordu ’dan bu şekilde kutlayarak Türkiye’ye mesaj vereceğiz.” Ordu siyasette önemli bir yer Bugün AKP’nin Ordu ’da çok güçlü isimleri var. CHP’nin Ordu ’da çok güçlü adamları var. Genel Başkan yardımcısı Ordu lu İstanbul İl Başkanı Ordu lu. Bu yüzden Ordu ’da siyaset yapmak çok kolay değil, bunu biliyoruz. Bizim siyasetteki önceliğimiz memleketimizdeki kötü gidişatı anlatmak, bu kötü gidişata dur demek. Gerek Ünye ’de gerek Fatsa ’da gerek Altınordu ’da, ilimizin genelinde yapılan işleri doğru bulmuyoruz. Hak ettiğimiz gerçek hizmetin yapılmadığını görüyoruz. Buna itiraz ettiğimiz için de Memleket Partisi diyoruz.

‘’Çünkü biz kavga etmek değil hizmet etmek istiyoruz’’

 Ordu’da Allah’ın izniyle milletvekillerimizi çıkartarak iktidar yolunda Genel Başkanım Sayın Muharrem İnce’yle birlikte bu ülkeye hizmet edeceğiz. Ordu lu hemşerilerime şunu söylemek istiyorum. Bizim Ordu ’da hiçbir siyasi kimlikle ve kurumla kavgamız yok. Kavga etmeye gelmedik. Herkesi kucaklamak istiyoruz. Tek şartımız Atatürk ’le problemi olmayacak ve terör örgütleriyle, terör örgütü olarak nitelenmiş olan hiçbir kurum veya kuruluşla ilişkisinin olmaması. Bizim her kesimde insana kapımız açık. Çünkü biz kavga etmek değil hizmet etmek istiyoruz. Artık çözüm var, Memleket Partisi var. Bakın bugün fındık zamanı, kimisi harmanda, kimisi bahçede. Ancak fındık üreticisinin şuan ki sahipsizliği içler acısı bir durum. Sayın Milletvekilimiz Mehmet Ali Çelebi ve Genel Başkanımızın Danışmanı bir çalışma yaptı . Fındıkla ilgili ve meclise önerge verildi. Ama basın bizi maalesef çok dikkate almadı. 26.5 TL gibi bir fiyat açıklandı Ordu da, ama fındık şuan 24 liraya satılıyor. Ben kendi maliyetimi yaptı m bakıyorum tamamen zarardayım.  TMO dedi fındık alacak denildi. Peki fındığı kim alıyor şuan? TMO’nun ne zaman fındık alacağı belli değil. TMO denen kurum ortada yok. Üretici tekelleşmiş güçlere teslim edildi. O zaman bir yerde yanlışlık olduğunu söyleyince bize hiç kimse kızmayacak. Lütfen Ordu lu hemşerilerimiz bir kez daha düşünsünler Ülkenin geleceği risk altında, hepimizin geleceği risk altında. Artık çözüm var, artık seçenek var artık Memleket Partisi var.” İfadelerini kullandı..

Kahvaltı programında, ‘’Önceliğimiz baskın seçime hazır olmak’’ diyen Memleket Partisi Kurucu  Ünye İlçe başkanı Sebanur Özdemir yaptı ğı konuşma’da, “İl Başkanımızın da önderliği ve organizasyonunda yeni kurulan Memleket Partisi Ordu İl Örgütü ve İlçe teşkilatlarının başkanlar ve yöneticiler düzeyinde buluşması ve basın mensuplarıyla bir araya gelmesi bugün burada gerçekleşti. Önceliğimiz teşkilatlanma çalışmalarımızı bitirmek, ilçe ve il kongrelerimizi gerçekleştirip baskın bir seçime karşı hazır olmak. Bu çalışmalarımız sırasında bundan böyle daha birçok organizasyonda birlikte olacağız” diye konuştu. Fatsa İlçe Başkanı Ballı; Kısa Sürede Binamızı Açacağız Memleket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Aydın Ballı, “Sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Yeniyiz biliyorsunuz, ancak çok güzel günler bizleri bekliyor inşallah. Teşkilatlanmalarımızı sağladık, Fatsa teşkilatlanmamız bitti. En yakın sürede binamızı da halledeceğiz, çalışmalarımızı daha da hızlandıracağız” ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7