HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Ekim 2021 Çarşamba Saat: 09:47

BAŞKAN ARGAN NUMAN KURTULMUŞUN ÜNYE ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, 03 ekim Pazar günü, AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katılımı ile Ünye’de gerçekleştirilen , Toplu Hizmetler Törenini değerlendirdi.
BAŞKAN ARGAN NUMAN KURTULMUŞUN ÜNYE ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, AK Parti Genel Başkan Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ‘un Ünye programı için ‘’ Bizleri Ve Ünye lileri teşrifleriyle onurlandırdı.’’ Sözleri ile memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Argan Partisinin Ünye ilçe Başkanlığında yaptı ğı açıklama’da, “AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Ünye li Hemşerimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş 3 Ekim 2021 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz Toplu Hizmetler Töreni’ne teşrif ederek bizleri ve Ünye lileri teşrifleriyle onurlandırdı.

Kendilerine teşkilat mensuplarımız ve Ünye li hemşerilerimiz adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İlçe teşkilatımızın her kademesinde görev alan değerli yol ve dava arkadaşlarım heyecan ve coşku içerisinde Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’u bağrına basarak en iyi bir şekilde ağırlamıştır. Tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak bu sevgi selini oluşturmamız AK Parti teşkilatlarımızın gücünün en net bir göstergesidir. Şehrimizin en uzak mahallelerinden gelerek Toplu Hizmetler Töreni’ne katılan başta teşkilat mensuplarımız olmak üzere ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza STK’lara, ilgili bürokratlarımıza, medya mensuplarımıza, emniyet güçlerimize, sağlık görevlilerimize ve tüm hemşerilerime ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. “Yaptığımız Güç Birliği Ve Ortak Sinerji İle Yıllardır Özlemi Duyulan Yatırımlara Kavuşmuş Olmaya Başladığımızı Özellikle İfade Etmek İstiyorum” Ünye ’de hayata geçirilen ve geçirilecek olan hizmetlere ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Başkan Argan, “ Ünye ’nin hayali olan ve alt yapı ihalesi yapılan Ünye OSB’de alt yapı çalışmaları tüm hızla sürdürülüyor. Bir yandan alt yapı çalışmaları devam ederken diğer yandan firmalar inşaat çalışmalarına da başladı. Ünye Kültür Merkezi projemizde toplamda 8 bin 240 Metrekare alandan oluşan bir kütle mevcut. Bu güzel projenin tamamlanmasının ardından tiyatro, müzik ve sanatsal faaliyetler olmak üzere dans odasından resim atölyesine, müzik kursları için ayrılmış bölümlerden çocuk gelişimine kadar farklı eğitim ve birim alanları ve bununla birlikte birçok önemli organizasyonlarda hizmet verecek olmasını da önemsiyoruz. Havaalnı bölgemizde ise fakülte binamızda öğretim elemanlarının bulunmuş olduğu ofislerden, derslik ve amfilerden, idari odalardan, yemekhanelerden seminer salonlarına kadar tüm mekanlar yer alacak. Ünye Akkuş-Niksar yolu her zaman istediğimiz, çözülmesi noktasında gayret ettiğimiz bir projemizdir. Bu konuda Genel Başkan Vekilimiz konunun yakından takipçisi olmuş ve bölge milletvekillerimizle birlikte çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz. Yaptı ğımız güç birliği ve ortak sinerji ile OSB, Kültür Merkezi, Kampüs Yerleşkesi, Liman, yarı olimpik yüzme havuzu, semt sahaları, huzurevi, asfalt çalışmaları, alt ve üst yapı yatırımları gibi yıllardır özlemi duyulan yatırımlara kavuşmuş olmaya başladığımızı özellikle ifade etmek istiyorum. Şehrimize değer katan nice hizmetler kaza ndırmak için bizler üzerimize düşen görevimizi yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7