HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
29 Haziran 2020 Pazartesi Saat: 15:22

BÜYÜKŞEHİR ULAŞ BAŞKANI YOK SAYMAYA DEVAM EDİYOR

Büyükşehir Belediyesi’nin Gülyalı’da faaliyete geçirdiği Çikolata Park projesi açılışında Gülyalı Belediye Başkanı davet edilmedi.
BÜYÜKŞEHİR ULAŞ BAŞKANI YOK SAYMAYA DEVAM EDİYOR

Daha önce de Büyükşehir Belediyesi’nin birçok ayrıştırması ile karşılaştığımız Gülyalı Belediyesi’nde en son OSKİ müdürlerinin hizmetleri kontrol ve tanıtım yaptı ğı sırada Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe’yi çağırmayıp Ak Parti Gülyalı İlçe Başkanını çağırıp ona bilgi vermesine şahit olmuştuk. Bu kez ise Gülyalı’da açılışı yapılan çikolata park için açılışa Gülyalı halkının seçtiği Belediye Başkanı davet edilmemiş ve Başkan Ulaş Tepe ise sosyal medya hesabından Başkan Güler’e tepki göstermişti.

Ulaş Tepe sosyal medya hesabından, "

 

"Açılış olduğundan haber imiz yoktu. Gülyalı için böylesine önemli bir günde yer almak isterdik" diyerek; "Sayın Başkanım, Gülyalı'ya geldiğinizi ben de herkes gibi Facebook'tan gördüm. Size, "hoş geldiniz" deyip karşılamak isterdik ama ekibiniz sizi bizlerden kaçırırcasına bir tutum içerisinde. Böyle tatlı bir projenin açılışında tadınızı kaçırmak istemezdik. Yine de Çikolata Kafe ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun. Tüm bu olumsuzluklara rağmen acıyı bal eyleyip şahsınızın samimiyetine inanarak sizleri ziyaret etmeye, ilçemizin taleplerini tatlı tatlı dile getirmeye devam edeceğiz." dedi.

Anahtar Kelimeler : BÜYÜKŞEHİR, ULAŞ, BAŞKANI, YOK, SAYMAYA, DEVAM, EDİYOR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız