HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
13 Temmuz 2020 Pazartesi Saat: 12:05

ORDU DENİZİ İLE BARIŞIK

Ordu’yu denizle bütünleştirmek adına projeler üreten Ordu Büyükşehir Belediyesi yenileme çalışmalarının ardından Şehit Temel Şimşir gemisini denizle buluşturdu.
ORDU DENİZİ İLE BARIŞIK

“ORDU’NUN GÜZELLİKLERİNİ DENİZDEN SEYİR EDECEĞİZ”

 

Şehit Temel Şimşir gemisinin Ordu turizmine önemli katkılar sunacağının altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Bugün en mutlu olduğum günlerden birini daha yaşıyorum. Güzel Ordu ’muza bugün güzel bir imkân daha kaza ndırdık. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak restorasyon çalışmasını tamamladığımız Şehit Temel Şimşir Gemisi artık deniz üzerinde halkımıza hizmet verecek. Bu gemi ile hep karadan seyrettiğimiz Ordu ’muzun güzelliklerini artık denizden de seyretme fırsatına kavuşacağız. Ayrıca gemimiz, Altınordu , Perşembe, Ünye , Fatsa ve Gülyalı ilçelerimiz arasında da seferler düzenleyerek ilçe halkımızın da hizmetinde olacak. Turizme önemli katkılar verecek olan bu geminin ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rabbim kaza bela vermesin” diye konuştu

 

“GEMİDE YOK YOK”

Deniz turizmine büyük oranda katkı sağlayacak ve Ordu lu vatandaşa denizi sevdirecek Şehit Temel Şimşir gemisinde restoran, kafeterya, düğün salonu, çocuk oyun alanı, canlı müzik alanı gibi vatandaşa hitap edecek mekânlar bulunuyor. 600 kişilik kapasiteye sahip gemide aynı zamanda toplantılar yapılırken, turlar da düzenlenebilecek.

 

Anahtar Kelimeler : ORDU, DENİZİ, İLE, BARIŞIK

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız