HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
26 Eylül 2020 Cumartesi Saat: 13:54

SİNAMASI OLMAYAN ŞEHRİN FİLMİ RANDIMAN TAM NOT ALDI.

Çekimleri ünyede gerçekleşen, yönetmen ve oyuncularının büyük çoğunluğunun ünyeli olduğu RANDIMAN filmi Dün Altınordu da yapılan gala ile vizyona girdi.
SİNAMASI OLMAYAN ŞEHRİN FİLMİ RANDIMAN TAM NOT ALDI.

Yapımcılığını ve Yönetmenliğini ünye’li  KİM yapım Mehmet Hoşnut’un üstlendiği, çekimlerinin Ünye ’de gerçekleştiği  RANDIMAN  filmi izleyicilerden tam not aldı.

Ünye’de  sinamaların kapalı olması sebebi ile izlemek isteyenlerin Altınordu ile birlikte  Türkiye genelindeki 40 ilde 150 sinema salonunda  izleyebilecekler.

Altınordu’da yapılan filmin galasında yönetmen Mehmet hoşnut, filmde yer alan ünyeli sanatçıların yanı sıra Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, İYİ Parti Ünye İlçe Başkan yardımcısı Berkay Torunoğlu, Ticaret Odası Başkanı irfan Akar  başta olmak üzere birçok ünyeli isim yeraldı.

  Her bölgenin kendine has ürünü ve ona ait bir hatırasının olduğunu belirten filmin yönetmeni Mehmet Hoşnut, “Bizim de yöremize ait fındığımız var. Eğer mahsul o yıl iyi olursa hepimiz bayram ederiz, olmazsa planlar altüst olur. Bu lm de herkes kendini bulacak, biz kendi kültürümüzü, insanlarımızı, fındığımızı ön plana çıkartmaktı. Ayrıca dışarıya güzel şekilde yansıtmaktı. Bu amaçla yola çıktık. Güzel de bir iş olduğuna inanıyorum. 25 Eylül 2020 tarihinden itibaren aynı anda 40 ilde150 salonda gösterime gireceğiz. Ordu ’da da vizyona giriyoruz” dedi.

 “Fındığı kırınca randımana bakılıyor” diyen filmin senaristi ve aynı zamanda başrol oyuncusu Ordu lu Kerim Aydemir, “Fındık temamız dışında aşk, dram var. Fındık olmazsa borçlar ödenmez, çocuklar okula gidemez. Biz bunun önemini anlatmaya çalıştık. Bir de en önemlisi de zorluk çektik diyoruz ya, zorluğu insan çeker ama biz sette bir insan da kaybettik. Set çalışanımız çay dağıtımında görevli olan Diyarbakırlı dışarıdan gelmiş arkadaşımız çekim günü olmayan günde denizde hayatını kaybetti, onun üzüntüsü bir başka oldu” diye konuştu. “Her lmde olduğu gibi bizim lmde de sevgi var, aşk var” diyen oyuncu Kerim Aydemir, “İstanbul’dan başlayan bir hikaye Ordu ’da devam ediyor. Tüm Türkiye’yi bu filme davet ediyoruz çünkü herkes kendinden mutlaka bir şey bulacak diyorum” ifadelerini kullandı.

 

Anahtar Kelimeler : SİNAMASI, OLMAYAN, ŞEHRİN, FİLMİ, RANDIMAN, TAM, NOT, ALDI.

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız