HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
2 Ekim 2020 Cuma Saat: 17:10

“DAHA YAŞANABİLİR BİR ÜNYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Burunucu Mahallesi’nde belediye tarafından yapılan çalışmaları inceledi
“DAHA YAŞANABİLİR BİR ÜNYE İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , Burunucu Mahallesi ’nde belediye tarafından yapılan çalışmaları incelemeleri sırasında yaptı ğı açıklamada, “Burunuzu mahallemizin doğalgazı %95 oranında tamamlandı. Kalan kısım ise kısa sürede tamamlanacak. Tamamlanan alanlarda bizde yolları yeniliyoruz. İlçemizin 85 mahallemizde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Daha yaşanabilir bir Ünye için çalışıyoruz.” dedi. Burunucu Mahallesi Muhtarı Kemal Özdemir ise Ünye Belediyesi tarafından, her taleplerinin yerine getirdiğini belirterek, “Belediyemiz geçmiş borç yüküne rağmen hem kırsalda, hem de ilçe merkezinde gece gündüz demeden özveriyle çalışmakta.” dedi.  

           

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , beraberinde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Partinin Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Burunucu Mahallesi ’nde devam eden çalışmaları inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

-Başkan Tavlı , “Yaptığımız çalışmalar uzun yıllar hizmet versin istiyoruz”-

Burunucu Mahallesi ’nde devam eden çalışmaları incelemesi sırasında mahalle muhtarlığını da ziyaret eden Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı burada yaptı ğı açıklamada özellikle altyapı sonrası çalışmalara hız verdiklerini belirtti. Burunucu Mahallesi ’nde göreve geldikleri tarihten bu yana doğalgaz çalışmalarında büyük aşama kaydettiklerini söyleyen Başkan Tavlı , mahallenin %95’inin doğalgaza kavuştuğunu ve kalan yüzde %5’lik kısmında kısa sürede bitirileceğini ifade etti. Başkan Tavlı , mahallede özellikle altyapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini ve sonrasında üst yapı olan yol çalışmalarına başlanacağını söyledi. Yol yapım çalışmalarının biraz zaman alabileceğini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Biz istiyoruz ki mahallemizde elektrik hatlarını da yer altına alalım. Bu konuda YEDAŞ Müdürlüğümüzle görüşme içindeyiz ve konuya sıcak bakıyorlar. İstiyoruz ki, yapımı biten mahalle yolumuzu tekrar tekrar kazmayalım. Tüm altyapısını bitirdikten sonra uzun yıllar hizmet versin istiyoruz. İlçemizin 85 mahallemizde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Daha yaşanabilir bir Ünye için çalışıyoruz.” diye konuştu.

-Muhtar Özdemir, “Belediyemiz tüm taleplerimizi hızlıca yerine getiriyor”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyni Tavlı ’ya çalışmalar için teşekkür eden Burunucu Mahallesi Muhtarı Kemal Özdemir, tüm taleplerinin hızlı bir şekilde karşılandığını dile getirdi. Belediyemiz geçmiş borç yüküne rağmen hem kırsalda hem de ilçe merkezinde gece gündüz demeden özveriyle çalıştığını ifade eden Muhtar Özdemir, “Borç yüküne rağmen yaptı kları hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Tavlı ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.” dedi. 

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7