HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
21 Kasım 2020 Cumartesi Saat: 13:40

FATSA ÜNYE ÇEVRE İLÇELER ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ‘NDEN CUMHURBAŞKANINA ÇAĞRI

Fatsa Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği son günlerde Terör ve Terörist Uzantılarını Masum göstermeye çalışan açıklamalara tepki göstererek bir Basın Açıklaması yayınladı.
FATSA ÜNYE ÇEVRE İLÇELER ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ‘NDEN CUMHURBAŞKANINA ÇAĞRI

Fatsa- Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği adına açıklama yapan  onursal başkan Adnan Sobi, ‘’Sayın Cumhurbaşkanımızın bu üzücü ve onur kırıcı duruma acilen müdahale etmesini beklediğimizi belirtmek istiyorum.’’ Diyerek düşüncelerini dile getiren Başkan Sobi şu ifadeleri kullandı.

‘’Fatsa- Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak son günlerde, terör, terörist ve uzantıları için yapılan akıl dışı açıklamalara kayıtsız kalamayız.

Ülkemizin bekası, varlığı ve ilelebet yaşaması için, hayatlarını, bedenlerinin tercihsiz herhangi bir parçasını hiç düşünmeden seve seve veren. Bu fedakarca mücadeleyi dağda, taşta, karda, yağmurda, şehirde, köyde, karada, havada, denizde herzaman ve her yerde daha doğrusu adeta ibadet edercesine feda eden Kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve dua ile anıyorum.

Kahraman Şehitlerimiz ve çok kıymetli emanetleri olan aileleri dün olduğu gibi bugünde başımızın tacı olacaktır. Kahraman şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz ve kıymetli Aileleri herzaman hayatlarını bir eksikle yaşayacaklar. Bizlerin en büyük görevi, kahramanlarımızın bu eksikliklerini hissettirmemek ve yaşamlarının bundan sonraki zamanlarında daha huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmelerine katkı sunmak olacaktır.

Son zamanlarda yapılan bazı anlamsız, seviyesiz ve devlet aklına yakışmayan açıklamaları ve açıklamayı kim yaparsa yapsın, hangi mevki ve makamda olursa olsun esefle ve şiddetle kınadığımızı belirtmek istiyorum.

Adını ağzımıza değil, aklımıza dahi almak istemediğimiz, hatta ülkemizin havasını dahi solumasının zorumuza gittiği terörist ve terörist sevicileri  adeta masummuş gibi göstermeye çalışanlar bu mübarek Ülkeyi sırtında taşıyanlara, dünümüze, bu günümüze, yarınlarımıza ve İslama hakaret etmiştir.

Fatsa- Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın Bu Üzücü Ve Onur Kırıcı Duruma Acilen Müdahale Etmesini Beklediğimizi Belirtmek İstiyorum.’’ İfadelerini kullandı


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız