HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
26 Kasım 2020 Perşembe Saat: 10:53

ÜNYE SANAYİ KAVŞAĞI’NA NEŞTER VURULUYOR.

Ünye Trafiğinin Kanayan Yaralarından Olan Ve Yıllardır Çok Sık Kazaların Yaşandığı Sanayi Kavşağında Çözüm İçin Çalışmalar Başladı.
ÜNYE SANAYİ KAVŞAĞI’NA NEŞTER VURULUYOR.

Ünye Sanayi Kavşağı’nda Çalışmaların Startını Veren Büyükşehir Belediyesi Kavşak Üzerinde Yapacağı Genişletme Ve Sinyalizasyon Çalışmaları İle Sanayi Kavşağına Neşter Vuruyor.

Ordu’nun dört bir noktasında çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, ilçelerde hayata geçirdiğimiz kavşak düzenleme çalışmaları ile trafikte gözle görülür bir rahatlama sağladıklarını söyledi.

Genel Sekreter Coşkun Alp, “ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile ilimiz genelinde kavşak düzenleme çalışmalarına başladık. Daha önce Altınordu ilçemizde 6 noktada kavşak düzenlemesi yaparak hayata geçirmiştik.  Şu an Ünye ilçemizde önemli geçiş noktalarından birisi olan Sanayi Kavşağı’nda düzenleme çalışmalarının startını verdik. Burada yapacağımız genişletme ve sinyalizasyon çalışmalarıyla hem vatandaşlarımız vakit kaybetmeden gitmek istedikleri yere ulaşacaklar hem de kavşak üzerinde yaşanabilecek istenmeyen kaza ları da en aza indirmiş olacağız” dedi.


Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
saadet hakan türk 26.11.2020 13:39
en sonunda ünye de bir noktaya el atıldı tebrik etmek lazım nasıl oldu da ünye de böyle bir hizmeti düşündüler acaba

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız