HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
18 Aralık 2020 Cuma Saat: 20:05

BAŞKAN TAVLI, “ÜNYE’MİZİN SADECE BUGÜNÜNÜ DEĞİL, GELECEĞİNİ DE PLANLIYORUZ”

Ünye Belediyesi Ünye’de 85 mahallenin her noktasında hizmet seferberliği içinde çalışmalarına devam ediyor.
BAŞKAN TAVLI, “ÜNYE’MİZİN SADECE BUGÜNÜNÜ DEĞİL, GELECEĞİNİ DE PLANLIYORUZ”

Ünye belediyesinin yapmakta olduğu Alt yapı, yol, çevre düzenlemesi gibi birçok alanda daki çalışmaları hız kesmeden devam ederken Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , çalışmaları bizzat takip ederek yerinde inceliyor.

 

İlçenin her noktasında çalışma yürüten Ünye Belediyesi altyapıdan, üstyapıya, yol çalışmalarından park ve çocuk parkı çalışmalarına kadar Ünye ’nin birçok noktada hizmet üretiyor.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , ilçede devam eden hummalı çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyerek bilgi alıyor ve denetliyor.

“Emaneti gözümüz gibi koruyoruz.” diyen Başkan Tavlı , milletin parasını yine millet için harcadıklarını ifade ederek, kılı kırk yararak, hizmetleri aksatmadan tasarruf ederek daha fazla hizmet çabasında olduklarını söyledi.

-Başkan Tavlı , “Verimli Bir Çalışma Sistemini Hayata Geçirdik”-

Ünye Belediyesi Binicilik Tesisleri, Yazkonağı, Fevzi Çakmak, Burunucu, Atatürk ve Çamurlu Mahallelerinde devam eden altyapı, yol, park ve çocuk parkı ile diğer çalışmaları yerinde inceleyen Başkanı Hüseyin Tavlı , yaptı ğı açıklamada, şunları söyledi:

“Tüm birimlerimizle her an istişare halinde sahadayız ve sürekli koordinasyon içerisinde bir çalışma sistemi yürütüyoruz. Sağlıklı bilgi akışının sağlandığı bir sistemi belediyemizde aktif hale getirdik. Böylece taleplere hızlı ve verimli çözümler üretiyoruz. Özellikle Ünye ’mizde alt yapı ve yol çalışmaları konusunda bölgemizde en aktif hizmet üreten belediyelerden biriyiz. Hizmet götürülmesi gereken mahallelerimizle ilgili belirli bir program dâhilinde çözümler üretiyor ve vatandaşlarımızı bu hizmetlerle kısa zamanda buluşturuyoruz. Aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediyemizle uyum içerisinde ve koordineli bir şekilde çalışarak, hizmetin vatandaşlarımıza daha çabuk ulaşması için gayret göstermekteyiz. Sorumluluk sahamızın dışındaki sorunlarla da yakından ilgilenerek ilçemizin daha yaşanabilir bir şehir olması için çabalıyoruz.”

-Başkan Tavlı , “Ünye’mizin Sadece Bugününü Değil, Geleceğini de Planlıyoruz”-

Ünye Belediyesi olarak hizmet üretirken aynı zamanda kentin geleceğine yönelik çalışmaları da yürüttüklerinin altını çizen Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “İlçemiz yapısı itibariye gelişmeye açık ve her açıdan potansiyeli olan bir kent. Bu nedenle ilçemizin, alt yapı ve yol çalışmalarının yanı sıra turizm, sanayi ve eğitim de dâhil olmak üzere birçok alanda gelişmesi için projeler üretiyor ve hayata geçirilmesi için gayret ederek geleceğe dönük hazırlıyoruz.” diye konuştu.


Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
kadir uzun 19.12.2020 09:03
hep hikaye haberler ünye de her gelen başkan bir önceki başkanın yaptığı yolları söküp yeniden yapıyor amaç yandaş mütaitlerle birlikte kazanalım verilen zarar ziyan ne oluyor yazık tır yapmayın bunu artık

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7