HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
4 Ocak 2021 Pazartesi Saat: 16:39

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAVAŞIN ÇOCUKLARINA YARDIM ELİ UZATTI

Altınordu Belediyesi Suriye’de 10 yıldır yaşanan iç savaştan en çok etkilenen yetim çocuklar ve diğer ihtiyaç sahiplerine yardım da bulundu.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAVAŞIN ÇOCUKLARINA YARDIM ELİ UZATTI

Altın ordu Belediye Başkanı Aşkın Tören,

 “Devletimizin ilgili kurum ve kuruluşlarının koordinesinde Suriyeli iç savaş mağduru ve yetim çocukları desteklemeyi sürdürerek onları sevindirmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu

  Altın ordu Belediyesinin bot, mont okul çantası ve kırtasiye seti ile çeşitli ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardımları, AFAD ve Türk Kızılay’ı işbirliği ile Suriye Türkmendağı bölgesinde ve Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde bulunan mülteci kampına ulaştırıldı.

Altın ordu Belediyesinin şefkat ve kardeşlik eli Türkiye Cumhuriyet i Devleti’nin ülkemizin sınırlarını korumak ve iç savaş mağduru halkın güvenliğini sağlamak amacıyla milletimizin merhamet ve şefkat koridoru olarak belirlediği tampon bölgede yaşayan iç savaş mağdurlarına yeni yılın ilk günlerinde umut oldu. Altınordu ’luların yardım eli ile çantadan monta, kaza ktan çoraba kadar yüzlerce ürünü yeni yılın ilk gününde iç savaş mağduru çocuklara ulaştırıldı.

Altınordu’lu Hayırsever Vatandaşlarımızla Taşın Altına Elimizi Koyduk

Kış mevsimiyle birlikte kamplarda yaşayanların ihtiyaçlarının arttığını bildiklerini belirten Başkan Tören, “Kamplarda yaşayan çocukları kışın soğuğundan korumak için bir çalışma başlattık. Bu kapsamda son birkaç haftadır yüzlerce çocuğumuzun başta kışlık kıyafet ihtiyacını gidermek için Altınordu ’lu hayırsever vatandaşlarımızla taşın altına elimizi koyduk


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7