HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Ocak 2021 Çarşamba Saat: 10:48

VALİ SONEL’DEN ÜNYE ‘YE GECE MESAİSİ

Vali Tuncay Sonel ünye ‘de yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili dün akşam Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'yı ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.
VALİ SONEL’DEN ÜNYE ‘YE GECE MESAİSİ

Vali sonel   Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 'dan projelerin son durumları hakkında bilgiler aldı.

 

Ünye Belediyesine yaptı ğı çalışma ziyaretinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Tuncay Sonel, “Ordu’da göreve başladığım günden itibaren hep dile getiriyorum, Ordu ’muz birbirinden güzel ilçelere sahip. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Milletvekillerimizle, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Ordu ’nun değerleriyle birlikte yapılanın üzerine eklemeye devam edeceğiz. 2020 yılının son haftasında, yıllardır gündemde olan Ordu Şehir Hastanemizin ihalesinin yapılması memnuniyet vericiydi. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sağlık Bakanımız bu konuda büyük destek verdiler. Allah razı olsun kendilerinden. Yine geçen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızın şehrimizi ziyareti esnasında, 2021 yılı için, 2022 yılı için birçok güzel müjdeler aldık.  Ordu lular adına Sayın Bakanımıza teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Yine bu hafta içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanımız gelecek. İlerleyen dönemlerde de diğer bakanlarımızı Ordu ’da göreceğiz” diye konuştu.

 

Devlet-Millet işbirliği içinde okul yapımlarına ağırlık verildiğini dile getiren Vali Sonel, “Bugün, Ordu ’muzun değerlerinden hayırsever Altaş ailesi ile bir Anaokulumuzun yapım protokolünü imzaladık. İlerleyen haftalarda 4 hayırseverimiz ile daha okul yapım protokolü imzalayacağız. Toplamda, devlet- vatandaş işbirliği ile Ocak ayı sonuna kadar 40 okula ulaşacağız inşallah. Bunu da sizlerle paylaşacağız. Yine 19 ilçemizde yetim ve öksüzlere yönelik çalışmalarımız var. Hemen hemen hepsine ulaşıldı. Onlarla ilgili daha sonra bilgiler vereceğiz. Yani biz hem fiziki binaların yapılmasında, hem en uzak mahalledeki yetim, öksüze ve engeli olan vatandaşımıza ulaşana kadar devletimizin şefkatini, sıcaklığını onlara göstermeye çalışacağız. Bu bir ekip işi. Ordu Ailesi olarak bu işleri yapacağız. Ordu Ailesi’nin içerisinde, çok güzel değerler var. Önemli olan bu işleri yerinde görerek, istişare ederek, güzel bir şekilde Bakanlıklardan istemek ve takip etmektir. Bunları hep beraber yapacağız inşallah” dedi.

 

Anahtar Kelimeler : VALİ, SONEL’DEN, ÜNYE, ‘YE, GECE, MESAİSİ, HABER, TAVLI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7