HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
7 Ocak 2021 Perşembe Saat: 19:48

BAŞKANLAR BAKAN KURUM İLE ÜNYE SANAYİ SİTESİ’Nİ DEĞERLENDİRDİ.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum bu gün Ordu İlimize yapmış olduğu ziyaretler kapsamında, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile Ünye Küçük Sanayi Sitesinin taşınması
BAŞKANLAR BAKAN KURUM İLE ÜNYE SANAYİ SİTESİ’Nİ DEĞERLENDİRDİ.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum'un Ordu Ziyaretleri kapsamında İlimiz ve ilçemizde devam eden çalışmalar, yapılması planlanan projeler ve 2021 yılı hedeflerinin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına katıldı.

2021 yılı hedeflerinin değerlendirildiği İl Koordinasyon Kurulu Toplantısına Ünye Ak Partri  İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Ünye   Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da yer aldı.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , İl Koordinasyon kurulu toplantısı sonrası yaptı ğı ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Şehrimizi daha yaşanabilir yüksek konforlu modern bir kent yapmak için canla başla çalışıyoruz. Bu vesileyle İlçemize yapılacak yatırımlar ve özellikle vatandaşlarımızın uzun zamandır arzuladığı  küçük Sanayi sitesinin taşınması ile ilgili talebimizi Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum'a ilettik .İnşallah güzel sonuçlar alacağımızı umut ediyoruz. Sayın Bakanımıza yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum yaptı ğı basın açıklamasında “ Ünye ilçemizde saraçlı mahallesi nde 79 bin metrekare alan üzerinde 315 esnafımız var. Ünye Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz bu sanayi sitesinin dönüşümü amacıyla vatandaşlarımızla yarından itibaren görüşmelere başlayacaklar. Burada da Ünye ’mize ve Ordu ’muza yakışacak istihdamı artıracak inşallah modern sanayi sitesinin adımlarını da hep birlikte atıyor olacağız” ifadeleri kullanıldı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7