HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
8 Ocak 2021 Cuma Saat: 18:33

BAŞKAN TAVLI , “BASININ, ETKİN BİR ROLÜ BULUNMAKTADIR”

Ünye belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
BAŞKAN TAVLI , “BASININ, ETKİN BİR ROLÜ BULUNMAKTADIR”

 “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , basın camiasının gününü kutladı.

Başkan Tavlı , mesajında, “Kamuoyunun eksiksiz, tarafsız, doğru bilgilendirilmesi ve vatandaşlarımızın haber alma hakkının korunması açısından basın hayati öneme sahiptir. dedi.

-“Basın mensuplarımız, devlet ve vatandaş arasında köprü vazifesi görmekte”- Basın mensuplarının milletin duygularına tercüman olduğunu  ifade eden Başkan Tavlı , yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı; “Özellikle kamuoyunun doğru ve zamanında bilgilendirilmesinde basın mensuplarına çok büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu kapsamda yaşanan gelişmelerin doğru şekilde algılanıp yorumlanması ve halkımızın bilgilendirilmesinde basının, etkin bir rolü bulunmaktadır. İlkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen, aynı zamanda bir kamu hizmeti görevi de yerine getiren basın mensuplarımız, devlet ve vatandaş arasında köprü vazifesi görmekte, milletin duygularına tercüman olmaktalar. Her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla basın camiası, ilimizin ve ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmaların paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde büyük ölçüde katkı sunmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle gazetecilik mesleğini büyük bir emek sarf ederek, mesleğin getirdiği tarafsız, güvenilir ve doğru haber cilik anlayışıyla sürdüren değerli basın mensuplarımızın, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten duygularımla kutluyor, kendileri ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7