HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
15 Ocak 2021 Cuma Saat: 17:14

BAŞKAN TAVLI;’’ BİZ BİRLİKTE ÜNYE’YİZ’’

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Harun Güdek ve esnaflarla , başkanlık makamında Ünye’deki ticari faaliyetleri değerlendirmek için bir araya geldi.
BAŞKAN TAVLI;’’ BİZ BİRLİKTE ÜNYE’YİZ’’

 Başkan Tavlı , Ünye lilere, “Alışverişlerinizde yerel esnafı tercih edin.” çağrısında bulundu.

 

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO) Başkanı İrfan Akar, Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Harun Güdek ve esnaflar, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette ilçedeki esnafların sorunları ve ticari faaliyetler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , toplantıda yaptı ğı açıklamada, alışverişlerde yerel esnafların tercih edilmesinin önemine vurgu yaptı .

 

  “Yerel ekonomi, kentin can damarıdır’’

Pandemi dolayısıyla dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunun ifade eden Başkan Tavlı , şunları söyledi:

“ÜTSO Başkanı İrfan Akar, Gıda Maddeleri Satıcıları Odası Başkanı Harun Güdek ve esnaflarımızla bir araya gelerek Ünye 'mizde ki ticari faaliyetleri değerlendirdik. Hemşehrilerimize alışverişlerinde yerel esnaflarımızı tercih etmelerini ve kentimizin ekonomik dinamiklerine katkı sunmalarını tavsiye ediyorum. Yerel ekonomi, kentin can damarıdır. Bizler, birbirimizin iyi ve kötü gününde birlikte olan ve bu kentin havasını soluyan birer aile gibiyiz. Alışveriş konusunda yerel esnaflarımızı tercih etmemiz en başta hemşehricilik olgusunun da bir gereğidir. Özellikle pandemi döneminde birlik ve beraberlik ile dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğunu unutmayalım, alışverişlerimizde yerel esnaflarımızı tercih edelim..”

 

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7