HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
8 Şubat 2021 Pazartesi Saat: 15:49

BAŞKAN HACIİMAMOĞLU ‘’ ESNAFLARIMIZIN GÖNLÜNE TALİP OLMAYA GELDİK ‘’

MHP Ünye ilçe başkanı Murtaza Hacıimamoglu Ünye kapalı çarşı esnaflarını ziyaret ederek dertlerini dinledi,
BAŞKAN HACIİMAMOĞLU ‘’ ESNAFLARIMIZIN GÖNLÜNE TALİP OLMAYA GELDİK ‘’

Her daim esnafımızın yanındayız diyen başkan İmamoğlu yaptı ğı açıklamada ; ‘’

Yönetimde yapmış olduğum kararlar neticesinde ve almış olduğum kararlar dogrultusun da, her hafta bir cadde olmak üzere bir esnafımızı ziyaret edeceğiz.Bugün de bu aldığımız kararlar dahilinde olan kapalı Programımızda olan kapalı Pazar esnafımızı ziyaret ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz.

Bir takım sıkıntılar söz konusu bizlerde Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanlığı olarak bu sıkıntıları bir havuzda biriktirip yetkili makamlara çözümü noktasın da ulaştırmak için kendilerine söz verdik. Gezilerimiz ve ziyaretlerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak programlarımıza devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe başkanlığı olarak gayret göstereceğiz , göreve geldiğim günden bu yana söylemiş olduğumuz tek bir sözümüz var ve sloganımız haline gelmiştir.

‘’ Çalınmadık Kapı Gidilmedik Hiçbir Yer Bırakmayacagız’’

Biz burada kardeşlerimizin  vatandaşlarımızın , esnaflarımızın gönlüne talip olmaya geldik  sıkıntıları dinledik inşallah çözümü noktasında da milliyetçi hareket partisi ünye ilçe başkanlığı olarak elimizden gelen gayreti ve özveriye talipiz.Esnafımızın özellikle kiraların  artışı noktasında  sıkıntıları söz konusu. Tabi biz kendilerine bu kira artışının normal kanunun dağıtmış olduğu tefe ve tüfe oranından yapılmadığını sadece kira oranı düşük olan ecri misil üzerinden bir artırım yapıldığını kendilerine anlatmaya çalıştık. Yüzdelik oranla hesapladığımızda olması gerekenden daha yüksek bir kira bedeli çıkması gerekirken belediye başkanımızın ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde daha düşük bir kira bedeli kendilerine iletilmiş oldu.

Biz Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Teşkilatı olarak kira oranında da indirim olabilir mi noktasında yetkili makamlarla görüşmelerimizi yapacağız. Her daim esnafımızın yanındayız, sıkıntılarını çözme noktasında onlarla yönetimimle beraber hareket etmeye gayret göstereceğiz.Kapalı Pazar yeri Ünye ’mizin vitrini hale gelmiş bir yerleşkedir. Esnaflarımızın burada kalması, alışverişlerini burada yapması Ünye ’miz ve vatandaşlarımız açısından da elzemlik gösteren bir konudur. Belediyemizin ve esnafımızın yanındayız, bir sıkıntı varsa bir masaya oturup bu sıkıntının giderilmesi noktasında çözüm üretmeye gayret gösteririz.” dedi.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız