HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
12 Şubat 2021 Cuma Saat: 09:57

BAŞKAN ŞAHİN’İN BU HAFTAKİ DURAKLARI BAYRAMCA, İPEKYOLU, GÜRECÜLÜ MAHALLESİ

Saadet partisi ünye ilçe başkanı Özgür Şahin, her hafta gerçekleştirdiği muhtar ziyaretlerini bu hafta BAYRAMCA, İPEKYOLU, GÜRECÜLÜ MAHALLE lerine gerçekleştirdi.
BAŞKAN ŞAHİN’İN BU HAFTAKİ DURAKLARI BAYRAMCA,  İPEKYOLU, GÜRECÜLÜ MAHALLESİ

Ünye’de vatandaşların sıkıntılarına çözüm konusunda yeni bir bakış açısı ile hareket eden Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı özgür şahin ve ilçe yönetim  üyeleri ile birlikte her hafta Pandemi kurallarına uygun bir şekilde muhtarlık ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şahin ve ilçe yönetimi  bu hafta ilk olarak  Bayramca Muhtarı Cengiz Bahçe ardından İpekyolu muhtarı Mustafa Çiçek ve son olarak Gürecülü muhtarı Ceyhan gür ‘ü ziyaret ederek etti.

 ‘’Pazarın Kalktığını İnternet’den Ögreniyorum’’

Bayramca mahalle muhtarı cengiz bahçe; ‘’ Ben bayramca muhtarı olarak bayramca pazarının kalktığını internet’den öğreniyorum.Pazarın kalkması bizi 10 sene geriye götürdü sözlerine yer veren bayramca muhtarı 15 mahallede çalışma varken bayramca mahallesi , İpekyolu, mahallesi , Karşıyaka mahallesi ’nde bu 3 mahallede neden çalışma yok. Doğalgaz konusunda da ciddi sıkıntılarımız var 2021 yatırım programında yokuz. Bayramca mahallesi pazarın geri gelmesini istiyor mevcut olan şuan ki Pazaryerinde trafik noktasında ciddi sıkıntılar var. Bu dönem de belediye ile ilgili çalışma yok .’’ ifadelerine yer verdi.’’ dedi.

‘’Ben Seyyar Muhtarım ‘’

İpekyolu muhtarı Mustafa Çiçek aracında seyyar şekilde muhtarlık yaptı ğını ve evraklarla dolaştığını ifade etti.

Muhtar çiçek, açıklamasında; ‘’Belediyenin bize gösterdiği yerde kendi imkanlarımla başlatmış olduğum muhtarlık ofisi şuan inşaat halinde kalmıştır ben buraya kadar getirebildim. Ancak şikayet nedeniyle çalışma durdurulmuştur. Ve mahallemize henüz doğalgaz ulaşmış değildir.’’ İfadelerini kullandı.

 ‘’ GÜRECÜLÜ MAHALLEMİZE SEMT SAHASI İSTİYORUZ’’

Güreçülü mahallesi muhtarı Ceyhan gür mahallesi ne kaza ndırmak istediği fıtnes, basketbol, halı saha, ve kadınlara yönelik de spor alanları ve aktiviteleri kapsamında bir sosyal alanı mahallemize kaza ndırmak istiyoruz. Gençlerimiz telefonlara ve bilgisayarlara bağımlı halden kurtarmak için elimizden geleni yapıyoruz bu sosyal uygulama aslında her mahallemizde olması gereken bir ihtiyaçtır.’’ İfade etti.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız