19 Şubat 2021 Cuma Saat: 18:06

VALİ SONEL, ALTINORDU SEBZE VE MEYVE HALİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Tuncay Sonel Altınordu Organize Sanayi Bölgesi’nin yanında yer alan Sebze ve Meyve Toptancı Hali’ni ziyaret etti.
VALİ SONEL, ALTINORDU SEBZE VE MEYVE HALİ’NE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Altın ordu toptancı hal’inde faaliyet gösteren 25 esnafı tek tek ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, Hal esnafına hayırlı işler ve bereketli kaza nçlar dileğinde bulundu.

Vali Sonel, esnafların esnafların Dertlerini, sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

 

Vali Tuncay Sonel’i işyerlerinde gören Sebze ve Meyve Hali esnafı, “Sayın valim, sizleri takip ediyoruz. Sürekli esnaflarımızı ziyaret ediyorsunuz. Sabahın 5’in de balıkçı haline gitmiştiniz. Bugün de sizleri burada görmek, bizleri çok mutlu etti. Ayrıca, yetim ve öksüz çocuklarımıza yapmış olduğunuz yardımları gördük. Ondan da çok mutlu olduk. Buraya kadar gelerek, halimizi, hatırımızı sormanız, inanın bu salgın döneminde bize moral oldu. Allah sizlerden razı olsun. Ordu ’muzun valisi işte böyle olmalı. Sizinle gurur duyuyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

 

Her daim esnafımızın yanında olduğunu ifade eden ve ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Vali Tuncay Sonel, “Güzel Ordu ’muzda iş, aş üreten, istihdam sağlayan, ülkemize katmadeğer yaratan iş dünyamızın değerli insanlarını fırsat buldukça ziyaret ederek, onları daha yakından tanımaya ve ticari faaliyetleri hakkında bilgi edinmeye çalışıyoruz.İş dünyamızda, esnaflarımız önemli bir yere sahiptir. Onların dertlerini, sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini yerinde görmek, çözüm üretmek bizim görevimiz. Ayrıca, esnaflarımızla yapmış olduğumuz güzel muhabbetler bize de keyif veriyor. Onlar iyi olursa, biz de iyi oluruz” diye konuştu. 

 

Vali Tuncay Sonel, Sebze ve Meyve Hali içerisinde yer alan ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Buharalı Şakir Efendi Aşevi’ni de ziyaret ederek, burada verilen hizmet hakkında yetkililerden bilgi aldı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7