HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
11 Mart 2021 Perşembe Saat: 12:12

BAŞKAN ŞAHİN, ‘’DİLEKÇELERİMİZİ ÜNYE BELEDİYEMİZE TESLİM ETTİK’’

Saadet partisi ünye ilçe başkanı özgür şahin ünye’de mahalle muhtarlarını ziyaret leri sonrasında muhtarların taleplerini meclis üyeleri vasıtası ile ünye belediyesi'ne teslim ettiklerini belirtti.
BAŞKAN ŞAHİN, ‘’DİLEKÇELERİMİZİ ÜNYE BELEDİYEMİZE TESLİM ETTİK’’

‘’Bu gün Ünye Şehir Merkezimizde bulunan dört Mahallemize ziyaret gerçekleştirdik. Başta Fevzi Çakmak Mahallesi ,  Döşemedibi Mahallesi ,  Liseler Mahallesi ve Nuriye Mahallesi Muhtarlarımızı ziyaret ettik Saadet Partisi heyeti olarak.

Daha öncedende açıklamalarımızda bulunmuştuk amacımız tüm Mahalle Muhtarlarımızı Ziyaret etmek onların eksiklerini ve noksanlarını tesbit ederek Belediye Meclis Üyeleri Vasıtası İle Meclis  gündeme taşımak.

Bu zamana kadar görüştüğümüz  dokuz Mahalle Muhtarımızın taleplerini Belediye Meclis Toplantısında Meclis Üyelerimiz Vasıtası ile gündeme getirdik ve Dilekçelerimizi Ünye Belediyemize Teslim Ettik, akabinde bu gün itibari ile de Ordu Büyükşehir Belediyesi ile alakalı olan Dilekçelerimizi teslim edeceğiz.

Bir sonraki Meclis Toplantımızda’da geri kalan dokuz Mahallemizin eksikliklerini ve taleplerini tesbit edip Ünye   Belediye Meclisi Ve Büyükşehir Belediyesine teslim edeceğiz.

Bizim buradaki  amacımız yerel anlamda tüm Mahalle Muhtarlarımızın eksikliklerinin tesbiti ve ihtiyacı konusunda bir aracı görevi görmek, Belediye Meclis Üyelerimizle Teşkilatımızla Yönetimimizle bu noktada akabinde diğer geri kalan kırsaldaki 67 Mahallemizin tamamına ulaşarak bu sorunların çözümü noktasında bir köprü görevi görmek istiyoruz.

Bu gün bizleri kabul eden tüm Mahalle Muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz.’’ İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7