25 Haziran 2021 Cuma Saat: 15:24

ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI, ODAYA KAYITLI MESLEK GRUPLARI İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası (ÜTSO), odaya kayıtlı meslek gruplarının sorun ve taleplerini dinlemek üzere 5. meslek grubu üyeleriyle birlikte kahvaltı programında buluştu.
ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI, ODAYA KAYITLI MESLEK GRUPLARI İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, geleneksel olarak düzenlediği Meslek Gurubu kahvaltıları kapsamında 5. Meslek Grubu üyelerinin katılımı ile 24 Haziran Perşembe günü gerçekleştirdi.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği kahvaltıya Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Akar, Doka İl Koordinatörü Harun Göçer, Kosgeb İl Müdürü Sinan Şahin ve Odamız Meclis Üyeleri katıldı.

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar kahvaltı öncesinde yaptı ğı konuşmada;

‘’Bizim bu programı yapmaktaki gayemiz sektörler arası iletişimi sağlamak, sektörler arası rekabeti en aza indirgeyip sorunları tatlı sohbetler eşliğinde çözmek bu yüzden sizleri bu kahvaltıya davet ettik. Meslek gruplarımız çok fazla olduğu için bütün üyeleri tek seferde toplayınca kalabalık oluyor o yüzden böyle grup grup 2 haftada bir toplantılar düzenleyeceğiz. Kamu görevlilerinden müsait olan arkadaşlarımız da burada size günlük bilgiler hakkında açıklamalar yapacaklar.’’ şeklinde konuştu.

Ordu Kosgeb İl Müdürü Sinan Şahin, kobilere, küçük ve orta ölçekli işletmelere sağlamış olduğu destekler hakkında açıklamalarda bulundu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7