1 Temmuz 2021 Perşembe Saat: 17:14

ÜNYE KADINLAR PLAJI AÇILIŞI YAPILDI

Ünye Belediyesi’ne, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından devredilen Gölevi Mahallesi sınırları içerisindeki Kadınlar Plajının, yeni konsepti ve hizmet anlayışıyla yaz sezonu açılışı yapıldı.
ÜNYE KADINLAR PLAJI AÇILIŞI YAPILDI

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , açılışta yaptı ğı konuşmada, Ünye ’yi her anlamda güzelleştirmek için gece gündüz demeden çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Önceki yıllarda Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kadınlar Plajı geçtiğimiz günlerde yapılan protokole Ünye Belediyesi’ne devredilmişti. Devrin ardından gerçekleştirilen yenileme çalışmaları sonrası plaj yeni yüzüyle hizmete açıldı.

Açılışa Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Parti yönetimi, Kadın Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

“TESİS YENİ KONSEPTİ İLE ÇOK GÜZEL”

AK Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, açılış programında yaptı ğı konuşmada, yeni konsepti ile Ünye ’ye yakışan bir tesis olan Kadınlar Plajının hayırlı olmasını diledi.

“ÜNYE’MİZE YAKIŞAN BİR TESİS”

AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ise Ünye Belediyesi’nde bünyesinde bulunan böyle bir tesisin açılışında olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Argan, yaptı ğı konuşmada, “Karadeniz Bölgesi, denizi, doğası, mavisi ve yeşili ile kadim bir şehirdir. Ünye Belediyemizde siz hanım kardeşlerimize böylesine güzel bir tesisi sunmak sureti ile bu güzellikleri taçlandırmış oldu. Bu vesile ile Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı ve ekibine teşekkür ediyorum.” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI TAVLI, “KADINLAR PLAJINI SOSYAL DONATI YÖNÜNDEN ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise sözlerine Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ederek başladı. Tesisin Ünye Belediyesi’ne devrinden dolayı Başkan Güler’e teşekkür eden Başkan Tavlı , kendilerinin de tesiste bir dizi düzenlemeler yaparak hizmete aldıklarını kaydetti. Önümüzdeki yaz sezonunda Kadınlar plajına çok daha fazla sosyal donatı alanları ekleneceğini ve kadınların tesiste geç saatlere kadar dilediklerince gönül rahatlığı ile vakit geçirebileceklerini kaydeden Başkan Tavlı , Ünye ’yi her anlamda güzelleştirmek için gece gündüz çaba sarf ettiklerini belirterek Kadınlar Plajı’nın hayırlı olmasını diledi.

Konuşmaların ardından plajın açılışı yapıldı.

Anahtar Kelimeler : ÜNYE, KADINLAR, PLAJI, AÇILIŞI, YAPILDI, ÜNYE HABER, MEDYA

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7