3 Temmuz 2021 Cumartesi Saat: 13:39

ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN BU HAFTAKİ NOKTASI: AKKUŞ

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, 03 Temmuz Cumartesi günü Akkuş’da, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Akkuş'un esnafları, odaya kayıtlı üyeleriyle birlikte Kertil Mesire Alanı’nda bir kahvaltı programında buluştu.
ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN BU HAFTAKİ NOKTASI: AKKUŞ

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği kahvaltıya, Akkuş Belediyesi Başkanı İsa Demirci, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar, Ticaret ve Sanayi Odası Üyeleri ve Akkuş esnafları ve vatandaşları katıldı.

Düzenlenen kahvaltı sonrası Akkuş Belediyesi Başkanı İsa Demirci ve Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar ortak bir basın açıklamasında bulundular.

Akkuş Belediyesi Başkanı İsa Demirci yaptı ğı konuşmasında;

‘’ Ünye ve arkasındaki Akkuş , Çaybaşı ve İkizce bir bütün olarak geçmişi derin olan bir bölgedir. Böyle olunca sosyal ve ticaret ilişkileri çok sık oluyor. İç içe olduğumuz bölgede Ünye li ve Akkuş lu esnaflarla birlikte bu kahvaltı programında bir arada olduk. Bölgeyi istişare ettik. Değerlendirmeleri yaptı k. Ordu ’yu biz bir bütün olarak düşünüyoruz fakat Akkuş bölgesinin de bir öncelikleri olduğunu konuştuk başkanımızla birlikte. Dolayısıyla bölgenin daha aktif, daha da kalkınması konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Akkuş bölgesinin olmazsa olmazı, önceliği Akkuş -Ünye-Niksar yoludur. Burası sadece 3 ilçeyi birbirine bağlayan geçit yolu değildir. Burası İç Anadolu Bölgesini Karadeniz Bölgesine bağlayan önemli bir bağlantı yoludur. Ben böyle bir organizasyonu ilçemizde yaptı ğı için Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar’a ve katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.

‘’AKKUŞ-ÜNYE-NİKSAR YOLU ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILMALI’’

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar yaptığı konuşmasında;

‘’Kıymetli başkanlarım, çok kıymetli üyelerimiz ve değerli esnaflar hepiniz hoş geldiniz. Bugün bu güzel havada bizi kırmayıp Akkuş ’da Kertil Mesire Alanı’nda düzenlediğimiz kahvaltı programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Burada toplanma gayemiz esnaflarımız bir araya getirmek, birbirleri arasındaki iletişimi güçlendirmekti. Akkuş -Ünye-Niksar yolu bir an önce bitirilmelidir. Daha modern bir yol olmalıdır. Bölgenin kalkınması için en öncelikli yapılması gereken bir yoldur. Bizi kırmayıp programımıza katılan Akkuş Belediyesi Başkanı İsa Demirci’ye çok teşekkür ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7