5 Temmuz 2021 Pazartesi Saat: 16:05

“ÜNYE’MİZİN GELECEĞİNİ İÇİN, HER FİKRE AÇIĞIZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Hanboğazı emekçileriyle kahvaltı programında bir araya geldi.
“ÜNYE’MİZİN GELECEĞİNİ İÇİN, HER FİKRE AÇIĞIZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı yaptığı konuşmada, “Yeni haftaya, sabahın erken saatlerinde rızkının peşine düşen Hanboğazı emekçisi kardeşlerimize başlayalım istedik. Göreve geldiğimiz günden bu yana istişare kültürü çerçevesinde bir yönetim anlayışını sürdürmeye devam ediyoruz. Ünye ’mizin geleceğini şekillendirirken her fikri önemsiyoruz.” dedi.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , beraberinde AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, Partinin Yönetim Kurulu, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte, Hanboğazı emekçileriyle Emirgan Çay Bahçesi’nde kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan Tavlı , burada yaptı ğı konuşmada, ortak akıl ve istişare kültürünü son derece önemsediklerini söyledi.

“Milletimizle iç içe bir yönetim anlayışını benimseyen bir teşkilatın mensuplarıyız”

Ünye’yi yaşanabilir bir kent haline getirirken istişare kültürüne ve her fikre önem verdiklerini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , şunları söyledi:

“Yeni haftaya, sabahın erken saatlerinde rızkının peşine düşen Hanboğazı emekçisi kardeşlerimize başlayalım istedik. Göreve geldiğimiz günden bu yana istişare kültürü çerçevesinde bir yönetim anlayışını sürdürmeye devam ediyoruz. Ünye ’mizde yaşayan ve bu şehirde aidiyet duygusu ile geleceğini planlayan herkesin fikirlerini, beklentilerini ve taleplerini son derece önemsiyoruz. Bizler milletimizle iç içe bir yönetim anlayışını benimseyen bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu gelenek ile kentimizin geleceğini el birliği ile şekillendiriyoruz. Allah (C.C) birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”

Kahvaltıya katılan işçiler düzenlenen kahvaltı programı ve fikirlerinin önemsenmesinden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’ya teşekkür ettiler.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7