14 Temmuz 2021 Çarşamba Saat: 13:01

CHP’DEN ÜNYE ÇIKARTMASI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun başkanlığındaki 40 kişilik parti heyetinin Karadeniz turunda ilk noktası Ordu oldu.
CHP’DEN ÜNYE ÇIKARTMASI

CHP’nin ilk durağı olan Ordu ’nun Ünye ilçesinde CHP Ordu Milletvekili Mustafa ADIGÜZEL, CHP Samsun Milletvekili Neslihan HANCIOĞLU, CHP Aydın Milletvekili Süleyman BÜLBÜL, CHP Giresun Milletvekili Necati TIĞLI ve CHP Ünye İlçe Başkanı İsa MARAL , Ünye CHP üyeleri, partililerle birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirildi.

Bu ziyaretler kapsamında; sendikalar, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, kanaat önderleri ile esnaf ve vatandaşlar ziyaret edilecek. CHP heyeti, vatandaşların sorunlarını dinleyecek ve çözüm önerilerini anlatacak. Ziyaretlerin sonunda hazırlanacak rapor, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na sunulacak. 

CHP Karadeniz Turu Heyeti; Yarın Giresun, Cuma ise Trabzon’da temaslarda bulunacak.

“VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ” 

Genel Başkan Yardımcısı Torun, Karadeniz programıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Cumhuriyet Halk Partisi olarak sahada, vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 3 günlük Karadeniz programımıza başlıyoruz. Çarşamba günü Ordu ’da olacağız. Ordu muzun 19 ilçesinde vatandaşlarımızla buluşacağız. Ardından perşembe günü Giresun, cuma günü ise Trabzon’un tüm ilçelerine gideceğiz. Biz ülkenin dört bir yanında vatandaşımızla bir aradayız. Nerede bir sorun varsa biz çözüm önerilerimizle oradayız. Siyasi iktidarın kaderine terk ettiği, unuttuğu, yoksulluğa ve hayat pahalılığına ezdirdiği vatandaşlarımızın yanındayız. Evet bu iktidar ülkemizi bir sorunlar yumağına çevirdi. Ama biz asla umutsuz olmayacağız. Türkiye bu tabloyu hak etmiyor. Karadeniz, bu sorunları yaşamayı hak etmiyor. Bu bozuk düzeni değiştirmek, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmak için durmadan dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Anahtar Kelimeler : CHP’DEN, ÜNYE, ÇIKARTMASI, ÜNYE HABER, MEDYA

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7