14 Temmuz 2021 Çarşamba Saat: 17:06

ÜNYE ÇEVRE DERNEĞİ’NDEN ORDU BÜYÜKŞEHİR’E ÜNYE SAHİL TEPKİSİ

Ünye Çevre Derneği Başkanı İrfan Tosun,Ünye Sahili’nin bu kötü durumu yüzünden ve sahilde tehlikeli şekilde kullanılan dört tekerlekli elektrikli bisikletlerin vatandaşlara yarattığı tehlike yüzünden yetkililere tepki gösterdi.
ÜNYE ÇEVRE DERNEĞİ’NDEN ORDU BÜYÜKŞEHİR’E ÜNYE SAHİL TEPKİSİ

Ünye Çevre Derneği Başkanı İrfan Tosun, Ünye Sahili’ne yapılan üvey evlat muamelesinin bir an önce durdurulması ve hak ettiği değere kavuşturulması için yetkililere seslenerek bir basın açıklamasında bulundu.

ÜNYE ÇEVRE DERNEĞİ İRFAN TOSUN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA;

‘’ Biz Ünye ’yi güzellikle anlatmak istiyoruz ama maalesef son dönemde Ünye gerçekten çok kötü bir süreç geçiriyor. Tam yaz ayındayız İzmiri İzmiri yapan Kordon boyu, bizim de sahilimiz. Bunu atladık bir de akşamları drift yapan kişiler var görmüşsünüzdür hepiniz çok hızlı gittiklerini şikayetler var bunlarla ilgili. Bunlar Allah gecinden versin çocuklarımıza çarpabilir, büyüklerimize çarpabilir. Netice itibariyle bunun muhatabı kim olduğu belli değil. Konu Adem Atik’e gitmiş, Hilmi Güler beye gitmiş. Ne hikmetse Ünye hangi gözle baktıklarını bilemiyoruz Ünye ikinci plana atılmış gibi bu konu ile ilgili en ufak hassasiyet gösterilmiyor. Ben burada Ordu Büyükşehir Belediyesini göreve davet ediyorum bakın sevgili arkadaşlar Şimdi burada yol çalışması yapılabilir ama en azından bir itfaiye ile buranın suyla temizlenebilirdi. Bu insanlar Bayramdan dolayı Ünye ’ye geldiler maalesef her tarafı rezillik içerisinde Onun haricinde İnsanlar biraz sonra göreceksiniz Toprak yığınları üzerinden atlayarak geçiyorlar. Akşam sahilde gezerken korkarak geziyorlar. Yani bunlar neden yaşanıyor ve bu insanlar bu kadar ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Hiç kimsenin hakkı değil. Biz çevre Derneği olarak bu konuya karşı vatandaştan gelen tepkiye karşı tavrımız ortaya koymak için saygıdeğer basın mensupları arkadaşlarımı da göstermiş olduğu hassasiyet ve samimiyetten dolayı onları da çok teşekkür ediyorum sizden istirham ediyorum sizler aracılığıyla yetkilileri uyarmak istiyoruz. Sanıyorum dün akşam yaptı ğımız ikaz üzerine bugün bisikletleri oradan kaldırmışlar. Bu rezaletin bir an önce bitirilmesini istiyoruz. Ünye bunu mu hak ediyor. Sizler vesilesiyle tekrar Ordu Büyükşehir Belediyesi'ni bu vesileyle Ünye Belediyesi’ni göreve davet ediyoruz. Çok teşekkür ederim.’’ şeklinde konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7