28 Temmuz 2021 Çarşamba Saat: 21:14

BAŞKAN TAVLI ÜNYE MUSTAFA RAKIM ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Ünye Belediye Başkanı Hseyin Tavlı Gençlerle buluşmalarını sürdürüyor.
BAŞKAN TAVLI ÜNYE MUSTAFA RAKIM ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

‘’Telafide Ben de Varım’’ etkinliği kapsamında bu kez Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi öğrencileri’ni ağırlayarak sohbet etti.

Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencileriyle etkinlik kapsamında bir araya gelen Başkan Tavlı , gençlere hitaben yaptı ğı konuşmada, “Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çünkü bir ülkenin gençliği yok ise geleceği yok demektir. Sizler bizim yönümüzü belirleyen gökteki birer yıldız, gideceğimiz limana bizi güvenle ulaştırabilecek deniz fenerlerisiniz.” dedi.

 

 

‘Telafide Ben De Varım’ etkinliği kapsamında bayramdan önce Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , bu defa Ünye Anadolu Lisesi öğrencilerini ağırladı.

Gençlerle sohbet eden Başkan Tavlı , ülkenin geleceği için gençlerin iyi yetişmesi gerektiğine vurgu yaptı .

Etkinlikte Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın yanı sıra, AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kanan Selim Argan, Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu, Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir Demir, Belediye Meclis Üyesi Ercan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Okul Müdürü Uğur Yıldırım Trabzon ve öğretmenler de hazır bulundu.

-Müdür Tokgöz; “Başkanımız hep yanımızda”-

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, etkinlikte yaptı ğı konuşmada, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın eğitimin her alanında, her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek, “Belediye Başkanımız sizleri motive etmek amacıyla burada misafir etti, yaşadığımız zor süreçte birliğimizi ve beraberliğimiz arttırmak adına güzel bir etkinlik oldu. Sayın Belediye Başkanım bu ve benzeri etkinliklerde her zaman yanımızda oluyor. Gençlerin iyi yetişmesi için ne gerekiyorsa yapıyor. Eğitimin her alanında yanımızdalar. Kendilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.” dedi.

- Başkan Tavlı , “Sizler, bizim yönümüzü belirleyen gökteki birer yıldızsınız”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , gençlerin iyi yetişmesi için üzerlerine düşen ne görev varsa yaptı klarını belirterek, “Ülke olarak, dünya olarak pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçiyoruz. Siz öğrencilerde bundan olumsuz etkilendiniz, arkadaşlarınızdan okulunuzdan ayrı kaldınız. Bu eksiklikleriniz kendiniz gidermeye çalıştınız. Bunun yanında telafi eğitimleriyle okulunuz, Milli Eğitim Bakanlığımız sizlerin eğitimine katkı sağlamak adına gayret içerisindeler. Bizde bu süreçte size katkı sağlamak istedik. Stresinizi azaltmak, moral ve motivasyon bakımından kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlamak için böyle bir etkinlik düzenledik. Geldiğiniz için teşekkür ederiz. Kendinize güvenin, hayattan korkmayın, karamsar olmayın. Başarmak için çalışın. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çünkü bir ülkenin gençliği yok ise geleceği yok demektir. Sizler bizim yönümüzü belirleyen gökteki birer yıldız, gideceğimiz limana bizi güvenle ulaştırabilecek deniz fenerlerisiniz.” diye konuştu. 

Konuşmaların ardından gençler, binicilik tesislerinde zipline ve ata binerek doyasıya bir gün geçirdiler.

 

 

 

 

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7