6 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 11:26

Başkan Tavlı Veda Ziyaretine Gelen Kaymakam Güney’e Plaket Verdi

Aydın’ın Söke ilçesi’ne atanması dolayısı ile Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya veda ziyaretinde Bulunan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’e Başkan Tavlıdan Teşekkür Plaketi Taktim edildi.
Başkan Tavlı Veda Ziyaretine Gelen Kaymakam Güney’e Plaket Verdi

Başkan Tavlı , “Samimi Gayretinizden Dolayı Teşekkür Ediyorum”

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in veda ziyaretinde konuşan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “İlçemizde görev süreniz boyunca hayırlı hizmetlere vesile oldunuz. Ünye ’mizin bazı önemli eksikleri konusunda hem devletin elini güçlendiren, hem de yerel yönetimi işlerini kolaylaştıran noktada bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler sizlerden razıyız. Allah’ta sizden razı olsun. Yeni görev yerinizde başarılar diliyorum” dedi

Kaymakam Güney, “ Ünye Her şeyin En İyisine Layık”

5 yıldan bu yana Ünye ’de görev yapan ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Aydın ili Söke ilçesi Kaymakamlığına atanan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise veda ziyaretinde yaptı ğı konuşmada, “Ünye’de görev yapmak benim için hem güzel bir tecrübe oldu, hem de keyifle ve dolu dolu bir görev süresi geçirdik. Bizler mesleğimizin bizlere yüklemiş olduğu görev çerçevesinde yol gösterici, sistemin aksamadan işlemesini sağlayacak tedbirleri alan, hedef koyan, Sayın Valilerimizin riyasetinde iş ve işlemleri yürütmeye çalışıyoruz. Mülki idare merkezi hükümetin taşra teşkilatıdır. Bizler devlet aklı ile yerel dinamikleri uyum içerisinde tutarak hukuk çerçevesinde milletimiz için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda da her zaman özellikle Ünye Belediyemizi ve Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Tavlı ’yı yanımızda gördük. Görev süremiz boyunca bizlere katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Ünye lilere haklarımı helal ediyor, onların da haklarını helal etmesini diliyorum” dedi.

Veda ziyaretinde Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , hizmetleri anısına Kaymakam Güney’e plaket takdim etti.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7