HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
18 Eylül 2021 Cumartesi Saat: 11:34

VALİ TUNCAY SONEL VATANDAŞLARIN SORUNLARIYLA İLGİLENİYOR

Vali Sonel, “Valiliğimizin Kapısı Herkese Açık”
VALİ TUNCAY SONEL VATANDAŞLARIN SORUNLARIYLA İLGİLENİYOR

Vali Tuncay Sonel, vatandaşların istek ve taleplerini dile getirdikleri "Halk Günü" toplantılarını sürdürüyor.

 

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Tuncay Sonel, sağlık, iş, yardım gibi birçok konuda kendisine iletilen talep, şikâyet ve sıkıntılara anında çözüm bulurken, toplantıda hazır bulunan ilgili kurum müdürlerine de vatandaşların ilettiği sorunların çözümü noktasında gerekli talimatları verdi.

 

Koronavirüs tedbirlerinin gözetilerek gerçekleştirildiği "Halk Günü" toplantısında toplam 147 vatandaşı dinleyen ve ilettikleri sorunlarına anında çözüm bulmaya çalışan Vali Tuncay Sonel, ”Halk gününe katılan tüm vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu her türlü sorunlarına hızlı bir şekilde çalışma arkadaşlarımızla birlikte çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Valiliğimizin kapısının herkese açık olduğunun buradan bir kez daha altını çizmek istiyorum” diye konuştu.

 

Yelda Rahmani, Medine Rahmani Kardeşler, Kanada da yaşayan kuzenleri Sofia ve Zora Rahmani ile birlikte bugün “Halk Günü”ne katılarak Vali Tuncay Sonel ile tanışmak istediklerini söyleyince Vali Sonel, gençlerin tanışma isteğini hemen yerine getirerek, Rahmani ailesiyle makamda bir süre sohbette bulundu.

 

“Halk Günü” toplantısının yanı sıra kendisini ziyarete gelen vatandaşları da makamında ağırlayan Vali Tuncay Sonel, “Vatandaşlarımızın derdine derman olmaya çalışıyoruz. Devletimiz her zaman sizlerin yanında” dedi.

 

Vali Tuncay Sonel, “Halk Günü” toplantısına katılan ailelerin çocuklarını da unutmayarak, onlarla yakından ilgilendi. Çocuklara çeşitli hediyeler vererek  onları sevindirdi.

 


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7