HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
22 Eylül 2021 Çarşamba Saat: 20:26

ÜNYE’DE 2020 TEMMUZ AYINDAN İTİBAREN 5. EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ.

Ünye ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.
ÜNYE’DE 2020 TEMMUZ AYINDAN İTİBAREN 5. EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ.

Ünye Emniyet Müdürü Ziyaettin Kürşad Elbirler’in Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı.yapılan atamanın ardından boşalan Ünye Emniyet Müdürlüğü’ne Ordu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.

2020 yılı temmuz ayında ünye ilçe emniyet müdürü olarak görev yaparken tokat’a tayini çıkan Ahmet Aksu’dan sonra kısa sürede 4. Emniyet müdürü atandı.

Ünye’de 3 yıl görev yapan Ünye İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Aksu’nun Tokat’a atanmasının ardından Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine İrfan Korkmaz atanmıştı.Korkmaz’ın Ünye ’de 2,5 ay İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapmasının ardından Gölköy İlçe Emniyet Müdürü olarak atandı.ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine ise Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eyüp Buldukoğlu getirildi. Buldukoğlu Ünye ’de 6 ay ilçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürütmesinin ardından, Ordu Merkez’e atandı.yerine Ünye İlçe Emniyet Müdürü olarak  2. sınıf Emniyet Müdürü Ziyaettin Kürşad Elbirler ilçe Emniyet Müdürü oldu.. Ünye ’de 5 ay ilçe Emniyet Müdürü  olarak görev yapan Ziyaettin Kürşad Elbirler’in Ordu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından, Ünye ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine enson olarak  İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Mustafa Avni Aktürk atandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7