HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
15 Eylül 2019 Pazar Saat: 22:04

ORTAR, ÜRETKEN ÇİFTÇİLERİN PEŞİNDE

ORTAR, ÜRETKEN ÇİFTÇİLERİN PEŞİNDE “KADIN ÇİFTÇİLERİMİZ KAZANÇ ELDE EDECEKLER” Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile tarım faaliyetleri kapsamında kurulan Ordu Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu
ORTAR, ÜRETKEN ÇİFTÇİLERİN PEŞİNDE

ORTAR, ÜRETKEN ÇİFTÇİLERİN PEŞİNDE

“KADIN ÇİFTÇİLERİMİZ KAZA NÇ ELDE EDECEKLER”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ’in talimatı ile tarım faaliyetleri kapsamında kurulan Ordu Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Fatsa Ziraat Odası’nı ziyaret etti.

Ordu Tarım A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret kapsamında Kadın Çiftçiler Meyve Kurutma ve İşletme Evi ile Fatsa Çiftçi Eğitim Çiftliğinde detaylı incelemelerde bulundular.

“ORTAK ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLECEK”

İncelemeler esnasında ortak fikir birliği oluşturan yönetim kurulu üyeleri, “Kadın çiftçilerimiz ile bir araya geldik. Her bir kadın çiftçimiz burada azimle çalışıyor. Bu işletme evinde yöresel meyvelerimiz kurutularak işleniyor. Eğitim çiftliğinde yetişen çiçek ve fidanların en verimli şekilde değerlendirilmesi lazım. Kadın çiftçilerin sürdürülebilir kaza nç elde etmesi gerekiyor. Bunun için birlikte ortak çalışmalar yürüteceğiz. Ordu Tarım A.Ş. olarak Fatsa Ziraat Odası tarafından özel yetiştirilen Kudret Narı için ise ilk siparişlerimizi verdik” bilgisini verdiler.

Anahtar Kelimeler : ORTAR, ÜRETKEN, ÇİFTÇİLERİN, PEŞİNDE

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7