HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
21 Eylül 2019 Cumartesi Saat: 15:04

HİLMİ GÜLER: "TARIM PROJELERİMİZ İSTİHDAM SAĞLAYACAK"

HİLMİ GÜLER: TARIM PROJELERİMİZ İSTİHDAM SAĞLAYACAK BAŞKAN GÜLER, AÇIK VE NET KONUŞTU: BELEDİYE OLARAK ASIL GÖREVİMİZİ ZATEN YAPIYORUZ. ÖNEMLİ OLAN YENİ ALANLAR. BUNU DA TARIM ODAKLI PROJELER İLE BAŞLATTIK Ordu Büyükşehir Beledi
HİLMİ GÜLER: "TARIM PROJELERİMİZ İSTİHDAM SAĞLAYACAK"

HİLMİ GÜLER: "TARIM PROJELERİMİZ İSTİHDAM SAĞLAYACAK"

BAŞKAN GÜLER, AÇIK VE NET KONUŞTU: "BELEDİYE OLARAK ASIL GÖREVİMİZİ ZATEN YAPIYORUZ. ÖNEMLİ OLAN YENİ ALANLAR. BUNU DA TARIM ODAKLI PROJELER İLE BAŞLATTIK"

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler , ilçe ziyaretleri kapsamında Fatsa ilçesini ziyaret etti.

Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Güler, ilk olarak Fatsa Belediyesini ziyaret etti. Fatsa ’da yapılan çalışmalarla ilgili Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar’dan bilgi alan Güler, “Ordu’nun en büyük ilçelerinden birisi olan Fatsa ’yı daha da güzelleştirmek için önemli projelerinin olduğunu” söyledi.

FATSA BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Ordu’nun zenginliklerinin iyi kullanılması gerektiğinin altını çizen Başkan Güler, “Konya Ovası’ndan daha büyük denizimiz var. Bu denizimizi daha verimli kullanmamız gerek. Onun için sahil ilçelerimizde özel çalışma yapacağız. Bu ilçelerimizden birisi de Fatsa ilçemiz. Fatsa ilçemize de yapacağımız önemli projelerle ilçemizin modern yapısını daha da yukarıya çıkartacağız. Yapacağımız bu çalışmaları Fatsa Belediyemiz ile birlikte yapacağız. Fatsa bizim için önemli ilçelerimizden bir tanesi” diye konuştu.

“TEŞKİLATLARIMIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Fatsa Belediyesi ziyareti sonrası esnaf ziyareti de gerçekleştiren Başkan Güler, daha sonra AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Yeni oluşturulan yönetim kuruluna başarılar dileyen Güler, “ Ordu Büyükşehir Belediyesinin yaptı ğı çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Belediyenin asli görevleri haricinde de önemli çalışmalar da yaptı klarını ifade eden Güler, “Öncelikle yeni oluşturulan ilçe yönetimine başarılar diliyorum. Bizim için teşkilatlarımız çok önemlidir. Fatsa ’ya hayırlı olmasını diliyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak aradan geçen 6 ayda her alanda önemli çalışmalara imza attık. Belediye olarak asli görevlerimizi zaten yapıyoruz. Önemli olan milletimize yeni alanlar oluşturmak. Bunu da tarım odaklı çalışmalarımız ile tek tek gerçekleştiriyoruz. Tarım konusunda, Damızlık Koyun’dan tutunda kaz’a kadar,arı sütü ve soya fasulyesine kadar önemli çalışmaları ilimize kaza ndırdık. Bunların hepsi ayrı bir proje ve hepsi de istihdama katkı sağlayan projeler. Biz Ordu ’nun sadece fındığa bağlı kalmasını istemiyoruz. Sadece 1 ay fındık toplayıp sonra 11 ay boşta duran bir anlayışı ilimizden silmek istiyoruz. Onun içinde yaptı ğımız bu projeler hem milletimize maddi kaynak hem de iş istihdama sağlayacaktır” şeklinde konuştu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7