HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
29 Eylül 2019 Pazar Saat: 10:07

ORDU YÖRESEL PAZARI AÇILDI SATIŞLAR BAŞLADI

ORDU YÖRESEL PAZARI AÇILDI SATIŞLAR BAŞLADI Altınordu İlçesinde Üretici İle Tüketicinin Arada Komisyoncu Olmadan  Buluşacağı Ve Yöresel Ürünler İle Hediyelik Eşyaların Satılacağı Pazar Yeri ,Teleferik Alt İstasyonunun Olduğu Alad
ORDU YÖRESEL PAZARI AÇILDI SATIŞLAR BAŞLADI

ORDU YÖRESEL PAZARI AÇILDI SATIŞLAR BAŞLADI

Altın ordu İlçesinde Üretici İle Tüketicinin Arada Komisyoncu Olmadan  Buluşacağı Ve Yöresel Ürünler İle Hediyelik Eşyaların Satılacağı Pazar Yeri ,Teleferik Alt İstasyonunun Olduğu Alada Açıldı Satışlar Başladı.

Ordu’nun Tüm  İlçesinde Üretilen Ve Yöresel Ve El Ürünlerinin Yer Aldığı Pazar’da Turşudan, Reçele, El İşlemelerinden, Yöresel Kıyafetlere Kadar Birçok Ürün Yer Aldı.

ORDU’YA HAS DOĞAL VE EL EMEĞİ ÜRĞNLER SATILACAK

Ordu’nun Tüm Zenginliklerini Yerli Ve Yabancı Tüm  Turistlerle Buluşturmak İstediklerini İfade Eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı  Mehmet Hilmi Güler ,  Açıklamasında “Ordu’ya Özgü Yöresel Ürünler Ve Hediyelik Eşyalar Bu Pazarda Olacak. Bu Pazara Gelen Turistler Burada Ordu ’yu Bulacak. Turizm Açısından Önemli Gördüğümüz Bu Proje Ekiplerimizin Yoğun Çalışmaları Sonucu Kısa Sürede Hayata Geçti. Ordu ’muzun Turizmine Önemli Katkısı Olacağına İnancım Tamdır.” Diye Konuştu.

Ordu’nun Turizmine Önemli Katkılar Sunacak Olan  Pazarın İçerisinde Yer Almaktan Büyük Mutluluk Duyduklarını İfade Eden Üreticiler, Şu İfadeleri Kullandı. “ Ordu Adına Güzel Bir Mekân Olmuş. Burada Kendi Yöresel Ürünlerimizin Satışını Gerçekleştireceğiz. Ordu Adına Ne Varsa Herşey  Bu Pazarda Olacak. Pazarın Açılmasında Öncülük Eden Ordu Büyükşehir Belediyemize  Çok Teşekkür Ediyoruz” Şeklinde Konuştular.

Anahtar Kelimeler : ORDU, YÖRESEL, PAZARI, AÇILDI, SATIŞLAR, BAŞLADI

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7