HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
30 Eylül 2019 Pazartesi Saat: 16:30

FATSA BALIKÇI BARINAĞI YENİDEN DÜZENLENİYOR

FATSA BALIKÇI BARINAĞI YENİDEN DÜZENLENİYOR Ordu Büyükşehir Belediyesi Tarafından  Fatsa Balıkçı Barınağı Daha Verimli Kullanılması Amacıyla Yeniden Düzenleme Getiriliyor. Fatsa’da Ki Barınak, Altınordu İlçesinde Bulunan Kumba
FATSA BALIKÇI BARINAĞI YENİDEN DÜZENLENİYOR

FATSA BAL IKÇI BARINAĞI YENİDEN DÜZENLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediyesi Tarafından   Fatsa Bal ıkçı Barınağı Daha Verimli Kullanılması Amacıyla Yeniden Düzenleme Getiriliyor.

Fatsa’da Ki Barınak, Altınordu İlçesinde Bulunan Kumbaşı Bal ıkçı Barınağı Gibi Düzenlenerek Hem Taşımacılık Hem Ticaret Hem De Bal ıkçılık Konusunda Önemli Bir Merkez Liman  Olacak.

BAŞKAN GÜLER  “BURAYI ÇAĞDAŞ BİR LİMAN HALİNE GETİRECEĞİZ”

Fatsa Bal ıkçı Barınağı’nda İncelemelerde Bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler , İncelemeler Sırasında Yaptı ğı Açıklamada  Fatsa Bal ıkçı Barınağı İle Deniz Ticaretini Canlandırmak İstiyoruz, Ancak Deniz Ticaretini Yapabilmemiz İçin Bu Liman Yeterli Değil. Bundan Dolayı Fatsa Limanı’nı Çok Canlı Bir Hale Getirmemiz Gerekiyor. Burada İhracatı Geliştirerek, Limanın Hakkını Vereceğiz. Limanda Bir Takım Kaçak Yapılaşmaların Olduğunu Da Gözlemledik. Bunlar Fatsa ’mıza Yakışmayan Yapılar. Bu Yapıları Buradan Hemen Temizleyeceğiz. Fatsa Bal ıkçı Barınağı Şık Ve Modern Bir Liman Haline Gelecek. En İnce Noktasına Kadar Limanın Değerlendirmesini Yapacağız. Hem Taşımacılık Hem Ticaret Hem De Bal ıkçılık Konusunda Burası Önemli Bir Merkez Liman  Olacak. Fatsa Limanını Daha Verimli Bir Şekilde Kullanılacak” Açıklamasını Yaptı .

 

Anahtar Kelimeler : FATSA, BALIKÇI, BARINAĞI, YENİDEN, DÜZENLENİYOR

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7