HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
6 Şubat 2020 Perşembe Saat: 10:16

Ordu Kadın Girişimciler Kurulu Ünye Tso Da Bir Araya Geldi

Ordu ili kadın girişimciler kurulu her ay düzenlenen toplantılarını bu ay ünye ticaret ve sanayi odasında gerçekleştirdi.
Ordu Kadın Girişimciler Kurulu Ünye Tso Da Bir Araya Geldi

Kadınları iş hayatına katmak ve onlara bu konuda yön vermeyi amaçlayan kadın girişimciler kurulu, her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantılarını bu ay ünye ticaret ve sanayi odasında düzenlediler.

Ordu kadın girişimciler kurulu il başkanı züleyda çelebi, amaçlarının kadın girişimciler olarak iş istihdam etmek, iş açacaklara yön göstermek olduğunu belirterek şunları ifade etti; “2007 yılında kurulan kadın girişimciler kuruluna 2008 yılından beri başkanlık yapmaktayım. Biz kadın girişimciler olarak iş istihdam etmek, iş açacaklara yön göstermek gibi amaçlarımız var. Şuanda aktif olarak 56 tane kadın girişimci üyesi vardır. 15 tane icra kurulumuz var. Fatsa ve ünye ile beraber olarak çalışıyoruz ve zaman zaman toplantılarımızı fatsa ve ünye’de gerçekleştiriyoruz. Bugün de ünye’ye gelerek ünye ticaret odasında bir araya geldik. Ünye ’de çeşitli ziyaretler gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”Dedi.

Kıymet akar “her ay ordu ticaret odasın’da gerçekleştirilen toplantılarımızı bu ay ünye’de gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyum. Bugün çeşitli ziyaretler gerçekleştirilecek ve her ay yaptı ğımız gibi faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Kadınların bu gibi faaliyetlerde bulunması çok önemli bir durumdur. Şuana kadar bir çok kadın girişimcimiz güzel faaliyetler gerçekleştirdi ve bundan sonra da bu faaliyetleri sürdürmeyi amaçlıyoruz.”Dedi.

 

Anahtar Kelimeler : Ordu, Kadın, Girişimciler, Kurulu, Ünye, Tso, Da, Bir, Araya, Geldi

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7