18 Şubat 2021 Perşembe Saat: 12:39

ÜNYE’NİN BEKLEDİĞİ TARİHİ İHALE GERÇEKLEŞTİ

40 yılı aşkın bir zamandır yapılmaya çalışılan Ünye Organize Sanayi için Alt Yapı İhalesi bu gün gerçekleşti.
ÜNYE’NİN BEKLEDİĞİ TARİHİ İHALE GERÇEKLEŞTİ

Uzun yıllardır yapılan  tüm seçimlerde seçim vaatleri arasında yer alan Ünye Organize Sanayi Bölgesi için bu gün lt Yapı İhalesi gerçekleşti ihaleyi Ünye li firma Delta İnşaat kaza ndı.

 

Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen İhalede Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar hazır bulundu.

 

’Hayırlı Olsun! 40 Yıllık Hasret Sona erdi’’ diyerek açıklamada bulunan Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İrfan Akar; ‘’ Ünye OSB altyapı ihalesi yapıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkanımız İrfan AKAR; 40 yıldır süre gelen konunun kamulaştırma sürecinin tamamlanmasının ardından altyapı ihalesinin de bugün yapılmış olması bizleri çok mutlu etti. Yaklaşık 2 yıldır yoğun bir şekilde üzerinde durduğumuz bir konuydu. Buradan bu süreçte desteklerini bizden esirgemeyen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Alt yapı ihalesini DELTA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş %53,52’lik bir kırım yaparak kaza ndı, kendilerini tebrik ediyorum. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Soner Erkek’e de bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. Yıl sonuna kadar tamamlanmasını planladığımız alt yapı çalışmalarının ardından 2022 yılında açılışını gerçekleştireceğimiz Ünye OSB mizin hayırlara vesile olmasını temenni ederek teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7