HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
23 Eylül 2021 Perşembe Saat: 10:07

ÜNYE TSO MADEN VE MERMER GURUPLARI VE BANKA MDÜRLERİ İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ( ÜTSO ) 3. Meslek Grubu (Maden ve Mermer vb.) ve Banka Müdürlerinin bulunduğu grup Ünye’de bir Otelde düzenlenen kahvaltı programı ile bir araya geldi.
ÜNYE TSO MADEN VE MERMER GURUPLARI VE BANKA MDÜRLERİ İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

ÜNYE TİCARET VE SANAYİ ODASI ( ÜTSO ) MESLEK GRUBU TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR.

Düzenlenen programa Ünye Ticaret Ve Sanayi  Odası Meclis Başkanı Tuncay Sağlam, Yönetim Kurulu Başkanı İrfan AKAR, 3. Meslek Komitesi Başkanı Merter Hasan Yağcı, Meslek Grubu üyeleri ve Banka Müdürleri katırldı.

Toplantıda konuşan Ünye TSO Başkanı İrfan Akar, ‘’Meslek gruplarımızla bir araya gelip onların sorunlarını dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyoruz. Bu akşamda 3. Meslek grubumuzla bir araya geldik, sorunlarını dinleyip çözüm bulma yolunda adımlar atacağız. Üyelerimiz finansman erişimi konusunda sıkıntılar yaşıyor, burada banka müdürlerimize çok iş düşüyor, banka müdürlerimizin üyelerimizin finansman erişimi konusundaki taleplerini bir an önce karşılamalarını bekliyoruz, ellerinden gelen tüm gayreti göstermelerini bekliyoruz . ifadelerini kullandı.

Toplantıda söz alan TC Ziraat Katılım Bankası Ordu Şube Müdürü Göksel Kargı yaptı ğı açıklama’da; ‘’Başkanımız İrfan Akar beye böyle bir organizasyonla bizleri bir araya getirdikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Buradan şunu ifade etmek istiyorum, bu akşamki toplantıda dile getirilen tüm sorunları not aldım önümüzdeki günlerde Bankalar Birliği toplantısı olacak ve bende oradaki toplantıya katılacağım ve bu notlarımın hepsini orada dile getireceğim. Bu tür toplantıların daha sık yapılmasını başkanımızdan rica ediyorum, oda üyeleri ile daha sık bir araya gelip onların sıkıntılarına çözüm bulmalıyız ifadelerini kullanan Kargı Ünye Ticaret Odamızla Ortak bir çalışmamız ver bunu da sizlerle kısa süre içinde paylaşacağız.’’ İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7