HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
28 Eylül 2020 Pazartesi Saat: 19:38

FINDIĞIN FİLMİ RANDIMAN’A BÜYÜKŞEHİR DEN NEDEN DESTEK YOK ?

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren fındığın filmi RANDUMAN, ‘’Çifte Kavrulmuş Bir Aşk Hikayesi ‘’ Temalı başlığı ile izleyenlerden tam not aldı.
FINDIĞIN FİLMİ RANDIMAN’A BÜYÜKŞEHİR DEN NEDEN DESTEK YOK ?

Ordu’nun Altınordu İlçesinde Galasının yapıldığı RANDUMAN Filminde Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve bir çok siyasi İlçe Başkanları, ile iş adamları yer alırken Büyükşehir Belediyesi’nden  Başkanı Hilmi Güler  yada her hangi kimsenin yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

Yönetmeni de dahil oyuncularının büyük kısmının Ordu ’lu vatandaşlardan oluşan ve çekimlerinin Ordu da gerçekleşen RANDUMAN Filmi’ni izleyenler Fındığın ve Ordu ‘nun reklamını en iyi şekilde yaptı ğını belirtirken Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin  destek olmayışına ise  tepki gösterdi.

RANDUMAN Filminin Yönetmeni Mehmet Hoşnut konuya ilişkin  yaptığı açıklamada, ‘’ RANDUMAN,   Ordu başta olmakla birlikte  bölgemizin filmi diye düşünüyorum , bölgemizin değerlerini ve Fındığımızın hikayesini , Çifte Kavrulmuş Bir Aşk Hikayesi  olarak aktarmak istedik,  başardığımıza da inanıyoruz çünkü yeni vizyona girmesine rağmen yüzlerce olumlu geri dönüş aldık bu da bizi mutlu ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Hilmi Güler yada Büyükşehir Belediyesine ait hiç bir destek görmedik.’’ İfadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 1 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
hatice elif 29.09.2020 10:32
ordu büyükşehir belediyesi hala daha ayrımcılık mı yapıyor ? randıman filmi ünyede çekildi diye mi destek vermiyor.

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7