HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
19 Ekim 2020 Pazartesi Saat: 17:31

BİNİCİLİK TESİSLERİ’İLGİ HER GEÇEN GÜN KATLANARAK ARTMAKTA.

Ünye Belediyesi Binicilik ve Sosyal Tesisleri, ünye’nin cazibe noktalarının başında gelmeye devam ediyor.
BİNİCİLİK TESİSLERİ’İLGİ HER GEÇEN GÜN KATLANARAK ARTMAKTA.

 ‘’Ziyaretçilerin Kaliteli Zaman Geçirmeleri İçin Yeni Rekreasyon Alanları Oluşturuldu’’

Bölgenin en kapsamlı tek tesisi olan Ünye Belediyesi Binicilik ve Sosyal Tesisleri, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ’nın talimatıyla 2020 yıl içerisinde adeta yeniden doğdu. Baştan sona yenilenen ve birçok donatı alanı eklenen tesis bölgede örnek mekânlardan biri haline geldi. Yapılan çalışmalarla baştan sona yenilenen tesiste, at koşu ve binme alanı, at hanı yenilenirken, ziyaretçilerin kaliteli zaman geçirmeleri için yeni rekreasyon alanları oluşturuldu.

-“Başkan Tavlı , “Tesisimiz sadece Ünye ’den değil, Karadeniz Bölgesi’nden ziyaretçi akınına uğruyor”-

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , bölgenin içerik olarak tek tesisi olan Binicilik ve Sosyal Tesislerinin çehresini tamamen değiştirerek, turizm alanında farklı bir mekân haline getirdiklerini söyledi.

Başkan Tavlı , “Özellikle pandemi süreci ile birlikte açık alanların cazibesi daha da arttı. Bu anlamda tesislerimize halkımızın teveccühü her geçen gün artmaktadır. Bizlerde ziyaretçilerimizin tesislerimizde dolu dolu bir gün geçirmeleri adına birçok yeniliğe imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Buraya bölgede tek olacak olan, çocuk trafik eğitim pisti yapımı için girişimlerimiz başladı. Binicilik tesislerimiz, trafik eğitim pisti ve yapılacak yeni çalışmalarla daha da işlevsel hale gelecek. Tesisi ziyaret eden vatandaşlarımız bir günü ailesi ve sevdikleri ile sıkılmadan geçirebiliyorlar. Tesisimiz sadece Ünye ’den değil, Karadeniz Bölgesi’nden ziyaretçi akınına uğruyor.” dedi.

-Tesiste ne ararsan var-

Ünye Belediyesi Binicilik ve Sosyal Tesislerinde ziyaretçilerini dolu dolu bir gün geçirmesi için tüm detaylar düşünüldü. Binicilik faaliyetlerinin yanı sıra, yeni oluşturulan rekreasyon alanlarıyla misafirlerine hizmet sunuyor. Tesiste ayrıca düzenlemeler kapsamında hizmete sunulan geniş otopark alanı ile de park sorunu da bulunmuyor.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7