HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
2 Ocak 2021 Cumartesi Saat: 14:53

ORDULU ŞAİR VE YAZAR’DAN “GÜVERCİNİM SÜT BEYAZI” ADLI ÇOCUK ŞİİR KİTABI.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanlığı Ordulu şair ve yazar Gökhan Akçiçek tarafından kaleme alınan “Güvercinim Süt Beyaz” adlı çocuk şiir kitabı'nı Kültür Yayınlarına ekledi
ORDULU ŞAİR VE YAZAR’DAN “GÜVERCİNİM SÜT BEYAZI”  ADLI ÇOCUK ŞİİR KİTABI.

“Güvercinim Süt Beyaz” adlı çocuk şiir kitabı, çeşitli dallarda ödül alan, birçok yetişkin ve çocuk kitabı bulunan Ordu lu şair ve yazar Gökhan Akçiçek tarafından kaleme alındı. Büyükşehir Belediyesi tarafından ilk etapta 1.000 adet basımı gerçekleştirilen çocuk şiir kitabı, raflarda yerini aldı.

“ÇOCUKLARIMIZA SANATI VE ŞİİRİ SEVDİRECEĞİZ”

Güvercinim Süt Beyaz adlı kitabın çocuk şiiri alanında önemli bir eser olduğunu söyleyen Kültür, Turizm ve Sanat Dairesi Başkanı Ahmet Coşkun Çağlıyan, “Bu kitapla birlikte hem çocuklarımıza sanatı ve şiiri sevdireceğiz hem de onlara okuma alışkanlığı kaza ndırmış olacağız” dedi.

Başkan Çağlıyan şöyle devam etti:

“34. Kültür Yayınımızı Ordu lu vatandaşlarımıza kaza ndırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından basımı gerçekleştirilen, Ordu lu şair ve yazar tarafından kaleme alınan bu kitap çocuklarımıza bir armağan olacak. Güvercinim Süt Beyaz adlı kitabımız çocuk şiiri alanında yazılmış önemli bir eserdir. Bu kitapla birlikte hem çocuklarımıza sanatı ve şiiri sevdireceğiz hem de onlara okuma alışkanlığı kaza ndırmış olacağız. Ülkemiz edebiyatının çocuk kültürü odaklı estetik değerlerine önemli katkılar sunan şair ve yazar Gökhan Akçiçek’in böylesine önemli bir eseri bizlerle buluşturduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçlerde de birbirinden önemli eserleri ilimizi kaza ndırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız