13 Ağustos 2021 Cuma Saat: 11:34

ORDU TURİZİM TANITIM VE GELİŞTİRME KOMİSYONU TOPLANDI

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA)’nın da katılımıyla Ordu’da ‘’Ordu Turizim Tanıtım ve Geliştirme Komisyonu’’ Toplandı
ORDU TURİZİM TANITIM VE GELİŞTİRME KOMİSYONU TOPLANDI

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajans ı (TGA)’nın da KATKILARI İLE  Türkiyede 7 pilot ilde uygulanmaya Başlanan ‘’Turizm Takımı’’ Ordu ’da Da Kuruluyor.

Ordu Turizim Tanıtım ve Geliştirmeye yönelik Altınordu Anemon Otel'de 12.08.2021 tarihinde 14:00, 17:00 saatlari arasında toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantı sonrası açıklamalarda buluna Ünye Turizm İşletmecileri Derneği ( ÜNTİD ) Başkanı Adnan Sobi açıklamalarda bulundu.

Başkan sobi yaptı ğı açıklamada, ‘’ Ünye Turizm İşletmecileri Derneği (ÜNTİD ) olarak, yıllardır Valiliğimizden talep ettiğimiz,  Ordu ili Turizm Yönetimi ve yönlendirilmesi için Turizm Takımı kurulması yönündeki ısrarlarımız en güçlü bir şekilde karşılık bulmuştur. Valiliğimiz başkanlığında İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Uğur Toparlak bey koordinasyonunda ORDU TURİZİM TANITIM VE GELİŞTİRME KOMİSYONU bakanlığımızın alanında en güçlü ve donanımlı genel müdürleri ile bir araya gelerek başlamıştır. ÜNTİD olarak, Ünye 'miz ve havzasını temsil ettiğimiz toplantıda İlimizde Turizme ilişkin tanıtım faaliyeti gösteren paydaşlarımızın temsilcilerinden oluşan "İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu" toplantısı Vali Vekili sayın, Zafer KARAMEHMETOĞLU başkanlığında Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Gen. Müd. Yrd. Onur GÖZET ve TGA Gn.Müd.Yard.Elif Füsünoğlu'nun katılımları İl müdürümüz Uğur Toparlak 'ın koordinasyonu ile gerçekleşmiştir. Bakanlığımızca yeni nesil anlayış ile başlattığı tanıtım programı an itibarı ile Türkiyede 7 pilot ilde uygulandığı bunlardan birisinin  Ordu ili olduğu belirtilmiş olup, hedef kitlelerimize daha kolay ulaşmanın fırsatları ilimiz için başlatılmıştır. Ordu Ve Ünye Turizmimize Hayırlı Olsun.’’ İfadelerinde bulundu.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7