HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
7 Eylül 2019 Cumartesi Saat: 14:14

YANLIŞ DÜZELTİLDİ ÜNYE DEVLET HASTANESİNE GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI ATANDI

YANLIŞ DÜZELTİLDİ ÜNYE DEVLET HASTANESİNE GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI ATANDI Sağlık Bakanlığı Tarafından Ordu İline Atanan Göğüs Hastalıkları Uzmanının Açık Kadrosu Olan Ünye Devlet Hastanesine Değil De Kadrosu Dolu Olan Başka B
YANLIŞ DÜZELTİLDİ ÜNYE DEVLET HASTANESİNE GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI ATANDI

YANLIŞ DÜZELTİLDİ ÜNYE DEVLET HASTANESİNE GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI ATANDI

Sağlık Bakanlığı Tarafından Ordu İline Atanan Göğüs Hastalıkları Uzmanı'nın Açık Kadrosu Olan Ünye Devlet Hastanesine Değil De Kadrosu Dolu Olan Başka Bir Hastaneye Verilmesinden Kaynaklanan Yanlış Düzeltildi.

Yapılan Bu Yanlışın Kamoyunda Tepkilere Sebeb Olmasından Sonra AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan Ve İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu'nun Girişimleri Sonucu Yanlış Düzeltildi, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Ünye Devlet Hastanesi'ne Verildi. Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, İl Genelindeki Bazı Hastanelere 10 Uzman Hekim İle 143 Pratisyen Hekim Olmak Üzere Toplam 153 Hekim Münhal Kadrosu Açıldığını Açıkladı. Kasapoğlu Yaptı ğı Açıklamada Bakanlığın Atama Listesinde Daha Önce Bir Başka Hastaneye Atandığı Görülen Göğüs Hastalıkları Uzmanı'nın Ünye Devlet Hastanesi'ne Atandığı Görüldü.

  Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu Konuya İlişkin Açıklamada Şunları Söyledi; “İlimizde Görev Almak Üzere Bakanlığımızca 88. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurasında; Kumru Devlet Hastanemize Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Akkuş Ve Aybastı Devlet Hastanemize Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fatsa Devlet Hastanemize Genel Cerrahi Ve Radyoloji, Ünye Devlet Hastanemize Göğüs Hastalıkları Ve Kardiyoloji, Gölköy Devlet Hastanemize Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ordu Eğitim Ve Araştırma Hastanemize Tıbbi Patoloji, Ulubey Devlet Hastanemize Aile Hekimliği Branşlarında Toplam 10 Uzman Hekim İle 143 Pratisyen Hekim Olmak Üzere Toplam 153 Hekim Münhal Kadrosu Açılmıştır. Sağlık Hizmetlerimizdeki Uzman Hekim Ve Pratisyen Hekim Eksikliği Böylelikle Giderilmiş Olacak Ve Şehrimize Daha Kaliteli Bir Sağlık Hizmeti Sunumu Sağlanacaktır.” Dedi.

 

ÜNYE HABER AJANSI, İLKELİ GÜVENİLİR HABER


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7