HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
4 Ekim 2019 Cuma Saat: 12:21

ÜNYE’DE DÜNYA RÜYÜYÜŞ GÜNÜ’NDE OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER

ÜNYE’DE DÜNYA RÜYÜYÜŞ GÜNÜ’NDE OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER Ünye’de Öğrenciler 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’nde Obeziteye Ve Sağlıklı Yaşama Dikkat Çekmek İçin Yürüyüş Etkinliği  Düzenledi.  Ün
ÜNYE’DE DÜNYA RÜYÜYÜŞ GÜNÜ’NDE OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER

ÜNYE’DE DÜNYA RÜYÜYÜŞ GÜNÜ’NDE OBEZİTEYE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YÜRÜDÜLER

Ünye’de Öğrenciler 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü’nde Obeziteye Ve Sağlıklı Yaşama Dikkat Çekmek İçin Yürüyüş Etkinliği  Düzenledi.

  Ünye İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün Düzenlediği Etkinliğe, Ünye İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğünün Ve  Türk Kızılayı Ünye Şubesi’nin Destek Verdiği Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Bu Gün Gerçekleştirildi.

Burunucu Mahallesi Topyanı Mevkii’nden Başlayan Farkındalık  Yürüyüşüne  İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Kızılay Ünye Şubesi Başkanı İsmet Küçükoğlu, Ünye   İlçe Sağlık Müdürlüğü Görevlileri, Öğrenciler, Öğretmenler Ve Veliler De Katıldı,  Sağlıklı Yaşam  Ve Obezite’ye Dikkat Çekmek İçin Gerçekleştirilen Yürüyüş Ünye Cumhururiyet Meydanı ’nda Son Buldu .

Burada Etkinliğe Katılan Lara Konuşma Yapan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz,  “Obezite İle Mücadele Konusunda Farkındalık Oluşturmak İçin Bizler Bugün 487 Öğrencimiz, 18 Öğretmenimiz, 20 Velimizle Bir Yürüyüş Gerçekleştirdik. Ünye İlçe Sağlık Müdürlüğümüzün Düzenlediği Yürüyüşe Bizde Milli Eğitim Müdürlüğü Olarak Destek Verdik. Ben Katılım Sağlayan Öğretmen, Öğrenci Ve Velilerimize Teşekkür Ediyorum. Bu Yürüyüşle Gerçekten Sağlıklı Beslenme, Obezite İle Mücadele, Düzenli Spor Yapma Konusunda Bir Farkındalık Oluşturmaya Çalıştık” Açıklamalarında Bulundu


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7