HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
19 Mart 2021 Cuma Saat: 17:50

BAŞKANLARDAN ÜNYE MEDYA AJANS’A ZİYARET

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır ve Ünye Veteranlar Futbol Kulübü Başkanı Murat Ülgen Ünye Medya Ajansı ziyaret etti.
BAŞKANLARDAN ÜNYE MEDYA AJANS’A ZİYARET

Bir takım ziyaretler için Ünye ’de bulunun Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF ) Başkanı Metin Kır Ünye ’deki ziyaretleri çerçevesinde, Ünye Veteranlar Kulübü Başkanı Murat Ülgen ile birlikte   Ünye Medya Ajans ı ziyaret etti.

ASKF Başkanı Metin Kır ve   Ünye Veteranlar Kulübü Başkanı Murat Ülgen, Ünye Medya Ajans İmtiyaz Sahibi Murat Erkuş ile  Ordu’da  Amatör Spor Külüpleri hakkında sohbet gerçekleştirerek değerlendirmelerde bulundular.

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu tarafından 16-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında Antalya Belek’te organize edilen Türkiye Şampiyonası’na katılarak Ordu İlimizi ve Ünye İlçemizi temsil edecek.olan Ünye Veteranlar Kulübü Başkanı Murat Ülgen, “Tüm hazırlıklarımızı tamamlandık, 10 Nisan’a kadar lisanslama işlemleri tamamlanıp çalışmalara başlanacağız Antalya’daki Türkiye Şampiyonasında da daha önce olduğu gibi Ordu ilimizi ve Ünye ilçemizi temsil noktasında elimizden geleni en iyi şekilde yerine getirip Türkiye Şampiyonasında iyi bir sonuç alacağız inşallah.’’ İfadelerini kullandı.

Ünye Medya Ajans Ailesi olarak Başkanlara bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür eder, Antalyada düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Ordu ilimizi ve Ünye ilçemizi temsil edecek olan Ünye Veteranlar Kulübüne başarılar dileriz.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA AJANS - ÜNYE HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7