pc 1

HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
1 Nisan 2022 Cuma Saat: 13:52

BAŞKAN GERÇEKER, “ULUSLARARASI BAŞKA PROJELERİN İLK ADIMLARINI ATTIK”

Ünye Gücü Futbol Kulübü Avrupa Konseyi Erasmus Plus Sports "Sporda Cinsel Taciz ve İstismarı Önlemeye Yönelik Bütünleşik Yaklaşım Projesinin" yüz yüze ikinci toplantısı Yunanistan'ın başkenti Atina'da gerçekleştir
BAŞKAN GERÇEKER, “ULUSLARARASI BAŞKA PROJELERİN İLK ADIMLARINI ATTIK”
pc3

31 Mart 1 Nisan tarihlerinde gerçekleşen toplantıda projede gelinen son durum ilk gün ele alınırken 2 gün ise projenin bundan sonraki süreci ve işleyişi ile ilgili planlamalar yapıldı. Ülkemizin böylesine önemli bir uluslararası projedeki tek temsilcisi olma özelliği taşıyan Ünye Gücü Futbol Kulübümüz 11 ortaklı projede verilen görevleri yerine getirerek proje çalışmalarındaki kararlılığını ispatlamış oldu.

Projenin kadın futbol ve kadın voleybol takımları bulunan tek katılımcısı olan kulübümüzü Atina Coral Hotelde ki toplantılarda ARGE Proje Yürütme Kurulu Üyemiz Esra Gerçeker ve kadın futbol takımımız teknik sorumlusu Muhammet Kışla temsil etti.

Projede gelinen son süreci değerlendiren ARGE Proje Yürütme Sorumlusu yönetim kurulu üyemiz Esra Gerçeker : "İrlanda toplantısının ardından Yunanistan'da gerçekleştirdiğimiz iki yüz yüze toplantıda kulüp olarak üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak bugün burada sunmuş olmanın gururunu yaşıyoruz. Spor alanlarındaki başarılarımız a böylesi uluslararası platformlarda yürütülmekte olan sosyal hassasiyeti büyük projelerde ülkemizi temsil ediyor olmak da bir başka başarımız. Yunanistan toplantımız çok yararlı geçti. Yaptığımız ikili görüşmelerde daha farklı uluslararası projelerin bağlantılarını gerçekleştirdiğimizin müjdesini şimdiden vermek istiyorum. Dolu dolu döneceğimizi belirtmek istiyorum" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kulüp başkanımız Hüseyin Gerçeker: "iki gün süren toplantılardan kulübümüz adına güzel sonuçlar elde ettik. Voleybolda spor salonlarında futbolda sahalarda elde ettiğimiz başarıların paralelinde ulusal ve uluslararası projelerde başarımızı katlayarak büyümeye devam ediyoruz. Hem ülkemizi hem de özelde ilçemizi en iyi şekilde temsil ettik. En güzeli de bu projenin hemen devamında uluslararası başka projelerin ilk adımlarını da attık hepimize hayırlı olsun" şeklinde açıklamada bulunarak Yunanistan toplantısını değerlendirdi.

Kadın futbol takımımız teknik sorumlusu Muhammet Kışla ise açıklamasında, “sahalardaki başarımızın yanında uluslararası projelerin paydaşı olmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Yunanistan toplantısı çok güzel geçti. Yaptığımız çalışmaların bu toplantıda güzel değerlendirildiğini gördük. İtalya toplantısına kadar yapacağımız çalışmalar var. Projeyi başarılı bir şekilde sürdürüyoruz. Yeni projelerle de başka başlangıçlar yapmak üzereyiz. İnşallah güzel gelişmeleri de paylaşacağız.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Bu haber toplam 92 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız